Nawigacja

  • SZKOLNY DZIEŃ PATRONA

    SZKOLNY DZIEŃ PATRONA

    6 maja 2019 r. o godzinie 1130 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im Orła Białego w Palmierowie odbędą się uroczystości związane z obchodami Święta Patrona pod hasłem „Pięć lat pod skrzydłami Orła Białego”.

    W związku z postacią patrona będą miały one patriotyczny charakter.

    W programie uroczystości znajdzie się, między innymi, przedstawienie w wykonaniu klas VI   i VII pod tytułem „Polacy nigdy się nie poddają”.

     

    Dyrektor szkoły Jadwiga Olszak serdecznie zaprasza!

                                                                               

    ŚWIĘTO PATRONA naszej szkoły – w tym dniu, całą społeczność szkolną obowiązuje strój galowy!

  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych

    Dni wolne od zajęć dydaktycznych

    Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie uprzejmie informuje, iż na podstawie rozporządzenia w sprawie organizacji roku szkolnego 2018/2019 i decyzji dyrektora dni: 29 kwietnia, 30 kwietnia i 2 maja  2019roku są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla naszych uczniów.

  • Alan Jagodziński – stypendystą Burmistrza Kcyni

    Alan Jagodziński – stypendystą Burmistrza Kcyni

    W czwartek 25 kwietnia 2019 roku podczas IX sesji Rady Miejskiej w Kcyni wręczono nagrodę stypendyście Burmistrza Kcyni Alanowi Jagodzińskiemu. Stypendysta przybył wraz z swoim tatą Adamem oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie Jadwigą Olszak.

    Sukcesów pogratulował mu Burmistrz Kcyni Marek Szaruga oraz przewodniczący Rady Miejskiej Jan Kurant.

        

    Z wnioskiem o przyznanie stypendium zwróciła się dyrektor szkoły, a stypendium przyznano na mocy Uchwały Nr XXXII/275/2017 Rady Miejskiej w Kcyni z dnia 23 lutego 2017 roku.

    Podstawą przyznania były wybitne osiągnięcia w nauce, a przede wszystkim uzyskanie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody oraz tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii, obu pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w 2018 roku.

     

    fot. Robert Koniec/ kcynia.info

  • „MÓJ DZIADEK BYŁ POWSTAŃCEM WIELKOPOLSKIM” – Wspomnienia o Powstańcu Wielkopolskim

    „MÓJ DZIADEK BYŁ POWSTAŃCEM WIELKOPOLSKIM” – Wspomnienia o Powstańcu Wielkopolskim

    W czwartek 25 kwietnia w naszej szkole gościł pan Henry Wesół – wnuk Powstańca Wielkopolskiego, laureat konkursu „Mój dziadek był powstańcem” oraz Stanisław Dąbrowski – przedstawiciel Towarzystwa Historycznego w Kcyni. Pan Henryk jest pasjonatem historii, szczególnie tej związanej z jego rodziną i przybył do nas, żeby przedstawić losy swojego dziadka-Władysława, który uczestniczył w walkach podczas zrywu w Prowincji Poznańskiej w latach 1918/1919. Nasz gość przywiózł do nas mnóstwo pamiątek, które pozostały po śp. Panu Władysławie: dokumenty, zdjęcia, ordery, a także pamiętnik z osobistymi zapiskami z walk powstańczych oraz szablę pochodzącą z armii pruskiej. Stanisław Dąbrowski zaprezentował uczniom strój powstańca i opowiedział o nim. Dla najbardziej zainteresowanych uczniów zostały przewidziane drobne upominki (kartki powstańcze, przypinki, długopisy), ponieważ na zakończenie społeczność uczniowska miała okazję odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez naszego gościa, na które odpowiedź znał ten, kto uważnie słuchał. Na zakończenie spotkania wspólnie odśpiewaliśmy pieśń patriotyczną pt. „Wojenko, wojenko” oraz hymn państwowy. Była to dla naszej szkoły kolejna, ciekawa żywa lekcja historii.

  • OBCHODY DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

    OBCHODY DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

    24 kwietnia obchodziliśmy w szkole Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji panie Aleksandra Kulczyńska-Milik i Ewa Mochocka zorganizowały dwie atrakcje.

    Pierwszą z nich był Szkolny Konkurs Recytatorski, którego celem było przybliżenie twórczości poetyckiej dla dzieci, rozwijanie aktywności, zainteresowań i zamiłowań czytelniczych,  kształtowanie umiejętności zapamiętywania przez dzieci treści utworów oraz wyłonienie reprezentantów szkoły do konkursu powiatowego. Popisy młodych recytatorów oceniało jury w składzie: p. Małgorzata Tracz, p. Jolanta Reiwer oraz  przewodnicząca SU – Nicole Kuczyńska. Przy ocenie brano  pod uwagę dobór i pamięciowe opanowanie treści utworu poetyckiego, właściwe tempo, intonację i interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólne wrażenie artystyczne. Do konkursu stanęły dzieci, recytując następujące wiersze:

    klasa I

    Paulina Mylcarek– „Murzynek Bambo”

    Lena Grześkowiak – „Skarżypyta”

    klasa IV

    Agata Orzoł – „Ja”

    Nadia Nowicka – „Samochwała”

    klasa V

    Dominika Kieca - „Na straganie”

    Beata Sarnecka  - „Samochwała”

    Julia Kosmatka – „Ostatnia klasa”

    klasa VI

    Julia Kosmatka – „Matka”

    klasa VII

    Kinga Bartoszek – „Śmierć Pułkownika”

    Według jury najlepszy był występ Kingi Bartoszek i Dominiki Kiecy. Drugą lokatę uzyskały Julia Kosmatka i Nadia Nowicka, trzecią Agata Orzoł. Wszyscy uczestnicy recytatorskich zmagań z rąk pani dyrektor Jadwigi Olszak  i organizatorów, odebrali gratulacje, dyplomy, nagrody książkowe oraz nagrody pocieszenia.

    Drugą atrakcją był konkurs na Superczytelnika. Wszyscy chętni uczniowie mogli w bibliotece szkolnej rozwiązać quiz z ogólnej wiedzy czytelniczej. Należało na przykład dopasować tytuł do autora, rozwiązać rebusy, dopisać imiona pisarzy i poetów, poprawić błędnie zapisane tytuły książek. Pani Mochocka wybrała z każdej klasy ucznia, który najlepiej rozwiązał zadania i wraz z panią dyrektor nadały im tytuły Superczytelników. Na miano to zasłużyli: Przemek Bałdyga z kl. I, Nikodem Burdasz z kl. II, Rozalia Kubisztal z klasy III, Nadia Budzińska z kl. IV, Szymon Czyż z kl. V, Wiktoria Kowalska i Jan Szczepański z kl. VI, Kacper Kwiatkowski z kl. VII oraz Nicole Kuczyńska i Patryk Tyczyński z kl. VIII. Oprócz zaszczytnego tytułu wszyscy otrzymali również dyplomy i nagrody książkowe.

  • Niech radosne Alleluja

    będzie dla Was ostoją zwycięskiej miłości

    i niezłomnej wiary.

    Niech pogoda ducha towarzyszy Wam w trudzie każdego dnia,

    a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

     

    Dyrektor, Grono Pedagogiczne,

    Pracownicy oraz Uczniowie

    Szkoły Podstawowej im. Orła Białego

    w Palmierowie

     

    Palmierowo *Wielkanoc 2019

     

  • Szanowni Rodzice!

    Szanowni Rodzice!

    Informuję, że zaplanowany na dni 15-17 kwietnia egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem w wyznaczonych terminach.

    Dni, w których odbywają się egzaminy 15-17 kwietnia na podstawie rozporządzenia w sprawie organizacji roku szkolnego i decyzji dyrektora są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

    Z poważaniem

    Dyrektor Szkoły Podstawowej

    im. Orła Białego w Palmierowie

     

    Jadwiga Olszak

  • ÓSMOKLASIŚCI

    ÓSMOKLASIŚCI

     

     

    Nie zapomnijcie zabrać:

    • długopisu lub pióra z czarnym tuszem, atramentem
    • linijki na egzamin z matematyki
    • legitymacji
    • małej niegazowanej wody

     

    Życzymy Wam "połamania piór"!

    Wykorzystajcie całą wiedzą zdobytą w czasie ośmioletniej nauki w naszej szkole. 

    Zawalczcie o swoją przyszłość!

     

    ROZKŁAD  JAZDY AUTOBUSU  W  DNIACH  15.04.2019 – 17.04.2019

    EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

     SZKOŁA PODSTAWOWA

    IM. ORŁA BIAŁEGO  W PALMIEROWIE

    PRZYWÓZ

    745 – KCYNIA

    750 – ŻURAWIA

    755 – ŻURAWIA  bloki

    805 – GROCHOLIN bloki

    815 – GŁOGOWINIEC

    820 – PALMIEROWO 

    ODWÓZ   

    15.04.2019r.(poniedziałek)

    1130 – GŁOGOWINIEC, GROCHOLIN, ŻURAWIA, KCYNIA  

    16.04.2019r. (wtorek)

    1115 – GŁOGOWINIEC, GROCHOLIN, ŻURAWIA, KCYNIA  

    17.04.2019r.  (środa)

    1100 – GŁOGOWINIEC, GROCHOLIN, ŻURAWIA, KCYNIA

  • Prezentacja_dla_rodzicow.pdfZamieszczamy szczegółową instrukcję Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dotyczącą sposobu organizacji i przeprowadzania egzaminów końcowych po szkole podstawowej.

    Informacje dla ósmoklasisty: Pobierz: INFORMACJA O EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY

    Informacje dla RODZICÓW - Pobierz: INFORMATOR DLA RODZICÓW

  • Szkolny Konkurs z języka angielskiego "English is easy"

    Szkolny Konkurs z języka angielskiego "English is easy"

    W piątek 29 marca w naszej szkole odbył się konkurs z j. angielskiego zorganizowany przez panią Magdalenę Nogowską. Wzięło w nim udział 9 uczestników z klas: V, VI oraz VII. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności językowych uczniów, a zwłaszcza tych w zakresie rozumienia tekstu słuchanego i czytanego oraz rozwijanie poczucia wartości i wiary we własne możliwości językowe. 

    Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

          I miejsce Patryk Wilk z kl. VII

          II miejsce Kacper Kwiatkowski z kl. VII

          III miejsce Dominika Jabkowska z kl. VII

    Gratuluję Wam i życzę dalszych sukcesów :)

  • 8 kwietnia obchodziliśmy
    Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu,
    któremu przyświecało hasło:

    „Autyzm wprowadza zmysły w błąd”

    Do celebrowania tego święta, po raz kolejny, włączyła się cała społeczność
     Szkoły im. Orła Białego w Palmierowie. Inicjatorkami tego przedsięwzięcia były nauczycielki klasy I p. Dorota Wesołowska i p. Ewelina Szymańczak. W tym dniu symbolem solidarności z osobami z autyzmem był kolor niebieski, dlatego też
    w piątek 8 kwietnia, wszyscy uczniowie szkoły, jak i personel mieli na sobie niebieski element garderoby oraz wstążkę solidarności z osobami chorymi
    na autyzm.

    Szkoła również została udekorowana: na każdych drzwiach sal lekcyjnych zostały powieszone niebieskie serca, wstążki,  plakaty oraz informacje na temat całościowego zaburzenia rozwojowego jakim jest autyzmu.

    Ponadto odbyła się akcja „Serca dla naszego Kuby”. Każdy uczeń naszej szkoły wykonał niebieską żarówkę, podpisał własnym imieniem. Żarówki zostały przyklejone na serca symbolizujące naszą solidarność.

    Dodatkowo dzieci w wieku przedszkolnym, a także uczniowie
    klas I - V wysłuchali opowiadania: „Czarodziejka”. Opowiadanie ukazywało problemy dziecka autystycznego, jego zachowania oraz ich postrzeganie przez osoby z otoczenia. Natomiast uczniowie klas VI -VIII obejrzeli filmy - „Autyzm wprowadza zmysły w błąd”.  

    Podczas zajęć plastycznych „królował” kolor niebieski.

    Celem Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu jest podnoszenie społeczne świadomości na temat zaburzenia uznanego przez ONZ za jeden
    z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata.

  • Spotkanie z pracownikiem Sanepidu

    Spotkanie z pracownikiem Sanepidu

              8 kwietnia 2019 r. uczniowie klas starszych naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z Panią Patrycją Machoń – pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią w oddziale Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia.

                Pani Machoń w bardzo ciekawy sposób przypomniała zebranym o niebezpieczeństwie uzależnienia, zwłaszcza od nikotyny, dopalaczy i alkoholu. W pierwszych słowach przypomniała, czym jest uzależnienie, kiedy się pojawia i jakie są mechanizmy jego działania. Zwróciła uwagę na to, że coraz większa liczba młodych ludzi sięga po alkohol. Uczniowie podawali, jakie są tego przyczyny. Padły stwierdzenia, iż młodzi piją, by zapomnieć o kłopotach, bo nie wypada odmówić w towarzystwie, ponieważ są ciekawi. Prelegentka przedstawiła skutki spożywania alkoholu w młodym wieku.

                Problemem, na jaki zwróciła uwagę Pani Machoń, były też papierosy, e-papierosy, narkotyki  i dopalacze. Przypomniała, że posiadanie i rozpowszechnianie tych ostatnich jest w Polsce nielegalne i surowo karane. Opowiedziała uczniom o tym, co mogą zawierać dopalacze i jakie są skutki ich zażywania. Omówiła zjawisko zwane flashback, czyli reakcje odroczone w czasie.

                 Na zakończenie prowadząca zaprezentowała krótki film na temat dopalaczy. Uczniowie z pewnością wyszli ze spotkania bogatsi o nową wiedzę i zanim sięgną po substancję uzależniającą, głęboko się zastanowią.

        

  • O jajeczka do gąski - wizyta przedszkolaków w wylęgarni

    O jajeczka do gąski - wizyta przedszkolaków w wylęgarni

    W poniedziałek, 8 kwietnia, grupa przedszkolaków pojechała na wycieczkę do Wylęgarni Drobiu w Kcyni, której właścicielką jest p. Gabriela Papuga-Kuczkowska. Przedszkolaki mogły na własne oczy zobaczyć jak przebiega rozwój gęsi od jajeczka do pisklęcia, jak wykluwają się małe gąski. Pomagały przy ich przenoszeniu. Pani Gabriela opowiedziała o swej pracy, która jest jednocześnie wielką pasją jej samej oraz dzieci. Na przedszkolaków czekało w wylęgarni wiele niespodzianek, m.in. słodki poczęstunek oraz upominki.

      

  • Szanowni Rodzice!

    W związku z trwającym sporem zbiorowym pomiędzy związkami zawodowymi, reprezentującymi interesy pracowników oświaty, a dyrekcjami szkół w całym kraju, informuję, że w przypadku przystąpienia przez związki zawodowe do akcji strajkowej postaram się zapewnić wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie bezpieczne i higieniczne warunki pracy. 

    Ostateczną informację o liczbie strajkujących nauczycieli poznam dopiero w dniu 8 kwietnia. Zapewniam, iż w miarę możliwości kadrowych postaram się zapewnić wszystkim uczniom naszej szkoły zajęcia  dydaktyczne, a w przypadku większej ilości strajkujących pracowników zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły.                                                                                                                                                                     

    Jednocześnie informuję, że zaplanowany na dni 15-17 kwietnia egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie  z harmonogramem w wyznaczonych terminach.

    Dni, w których odbywają się egzaminy 15-17 kwietnia na podstawie rozporządzenia w sprawie organizacji roku szkolnego i decyzji dyrektora są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

    Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, niezwłocznie Państwa poinformuję. Proszę jednocześnie o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.                                                                                                                                 

    Z poważaniem

    Dyrektor Szkoły Podstawowej

    im. Orła Białego w Palmierowie

     

    Jadwiga Olszak

  • SCENARIUSZ OBCHODÓW Światowego Dnia Świadomości Autyzmu 8 kwietnia 2019r.

    Tym razem chcemy wspólnie sprawić,
    aby tego dnia cała Polska obchodziła
    go z Nami. To Nasza kampania pod hasłem

     Autyzm wprowadza zmysły w błąd”.

    2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu,

    ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.
    Głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu.

    Charakterystycznym motywem obchodów jest kolor niebieski i podświetlanie budynków 
    na niebiesko.

    ZAPOZNAJ SIĘ Z PLANEM DNIA: SCENARIUSZ OBCHODÓW - 8 kwietnia 2019r.

  • Po raz trzeci nasza szkoła na znak solidarności z osobami z autyzmem, przyłączy się do akcji „Polska na Niebiesko”, organizowanej w ramach obchodu Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

    W tym szczególnym dniu, 8 kwietnia cała społeczność uczniowska, pracownicy ubiorą się na niebiesko – kolor symbolizujący otwarcie się na problemy osób z autyzmem. Z tej okazji w klasach zostaną przeprowadzone pogadanki na temat autyzmu, a dopełnieniem poruszanych zagadnień będą plakaty, materiały graficzne dostępne w szkolnym korytarzu.

    Tegoroczna akcja ma na celu podnoszenie świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na temat tego zaburzenia.

    Autyzm jest całościowym zaburzeniem rozwojowym o podłożu neurologicznym, które dotyka tysięcy dzieci w Polsce.

    Światowy Dzień Świadomości Autyzmu ustanowiony został przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

  • „Czwarta edycja potyczek z historią”

    „Czwarta edycja potyczek z historią”

    5 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie odbyła się czwarta edycja Gminnego Konkursu Historycznego, zorganizowana przez gospodarzy oraz Szkołę Podstawową  im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie.

    Tematyka tegorocznego konkursu obejmowała zagadnienia związane z Powstaniem Warszawskim 1944 r. W 2019 roku przypada bowiem 75. rocznica  tego niezwykłego zrywu.            

    W  turnieju brało  udział piętnaścioro uczniów z pięciu szkół podstawowych gminy Kcynia: Mycielewa, Kcyni, Rozstrzębowa, Dziewierzewa oraz Palmierowa.     

    Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych. Miał charakter rywalizacji indywidualnej.  Przygotowali  go nauczyciele: Aleksandra Kulczyńska-Milik z Palmierowa oraz Grzegorz Kruś z Dziewierzewa.  Celem zmagań było przede wszystkim przybliżenie, popularyzacja i utrwalenie wiedzy o historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Powstania Warszawskiego oraz kształtowanie postaw patriotycznych i zasad zdrowej rywalizacji.

    Pierwsze słowa  do zebranych skierowała Pani dyrektor szkoły w Palmierowie Jadwiga Olszak, która w imieniu organizatorów podziękowała wszystkim za przybycie i za chęć zmierzenia się z tak trudną materią, jaką jest historia.  Po uroczystym powitaniu  rozpoczęto rozwiązywanie testu,   który składał się z 40 różnego typu zadań. Uczestnicy mieli na to 60 minut.                                                                                                                       

    Do zdobycia było 60 punktów. Po zakończeniu pracy,  uczniowie otrzymali słodki poczęstunek w postaci pączków, a jury, składające się z opiekunów i nauczycieli przybyłych z dziećmi,  sprawdzało zakodowane testy.

    O godzinie 1045 wszyscy goście i społeczność szkoły w Palmierowie zebrali się na sali gimnastycznej, by obejrzeć, przygotowaną przez uczniów klas VI i VII,  inscenizację tematycznie związaną z konkursem. Po wzruszającym przedstawieniu nastąpiło rozstrzygnięcie zmagań i wręczenie nagród. Zadania konkursowe były trudne, poziom wyrównany,  ale zawsze jest tak, że ktoś uzyska większą liczbę punktów. W tym roku zwycięzcą został Alan Jagodziński ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie.  Drugie miejsce zajął  reprezentant  Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni – Dominik Macierzyński.  Trzecią lokatę wywalczyła Julia Nogowska ze szkoły  w Mycielewie, czwartą Agata Grzechnik ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie. Wysokie miejsca uzyskali  również: Alex Lisiecki z Palmierowa,  Martyna Malak z Rozstrzębowa, Stanisław Wiśniewski z Kcyni oraz Piotr Czyż z Dziewierzewa. Zwycięzcy  otrzymali pamiątkowe dyplomy i wartościowe nagrody rzeczowe: sprzęt elektroniczny, materiały piśmiennicze,  puzzle, albumy, koszulki. Pozostali  uczniowie - nagrody pocieszenia w postaci książek historycznych i notesów.

    Na zakończenie  wszyscy uczestnicy, ich opiekunowie oraz gospodarze stanęli do pamiątkowej fotografii. Mimo  konkursowego stresu, w czasie całej  imprezy panowała przyjazna atmosfera, a na twarzach przybyłych do Palmierowa młodych ludzi gościł uśmiech.                                                          

    Nagrody na potrzeby konkursu sponsorowali: Urząd Miejski w Kcyni, Rada Rodziców i Zespół Szkół   w Dziewierzewie,  Szkoła Podstawowa w Palmierowie oraz „Księgarnia Nova. Mariusz Piasecki”.

  • Dla Ósmoklasistów!

    Dla Ósmoklasistów!
  • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

    REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

    w dniach 01.04 – 03.04.2019r.

    Rozkład jazdy autobusu  

    PRZYWÓZ UCZNIÓW KLAS   VI-VIII

    710 – KCYNIA

    720 –GROCHOLIN

    725 –MIASKOWO

    730 – GŁOGOWINIEC

    735 – PALMIEROWO

    740 – ŻURAWIA

    750 – WŁODZIMIERZEWO

    755 – KCYNIA

    POWRÓT KLAS VI-VIII

    PRZYWÓZ UCZNIÓW KLAS   0-V

    1000 – KCYNIA

    1010 –GROCHOLIN

    1015 –MIASKOWO

    1020 – GŁOGOWINIEC

    1025 – PALMIEROWO

    1030 – ŻURAWIA

    1035 – WŁODZIMIERZEWO

    1045 – KCYNIA

    POWRÓT KLAS 0-V

    1300 – KCYNIA

    1310 – GROCHOLIN

    1315 – MIASKOWO   

    1320– GŁOGOWINIEC

    1325 – PALMIEROWO

    1330 – ŻURAWIA

    1335 – WŁODZIMIERZEWO

    1345 – KCYNIA   

    Z  UWAGI   NA  ORIENTACYJNY  ROZKŁAD  JAZDY

    PROSIMY  O  WCZEŚNIEJSZE    PRZYBYWANIE   NA   PRZYSTANKI

  • Zuzanna Nogowska i Dominika Nowakowska laureatkami Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki. Moja ulubiona postać z dzieciństwa”

    Zuzanna Nogowska i Dominika Nowakowska laureatkami Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki. Moja ulubiona postać z dzieciństwa”

    W poniedziałek, 1 kwietnia odbyła się Gala Gminnego Konkursu Plastycznego „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI. MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z DZIECIŃSTWA” realizowanego w ramach projektu pod nazwą „Bajkowe wartości – postaci z bajek uczą o wartościach” dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Kcynia. Burmistrz Kcyni pan Marek Szaruga wraz z p. dyrektor przedszkola Beatą Szymczak wręczyli nagrodę w kategorii 3-4 latki – Zuzannie Nogowskiej, a w kategorii 5-6 latki – Dominice Nowakowskiej.

      

    Zuzannie i Dominice serdecznie gratulujemy!!!

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Palmierowie
    Palmierowo 7a,
    E-mail szkoły: sppalmierowo@wp.pl
  • 0525893750

Galeria zdjęć