Nawigacja

 • Uwaga! Wyjazd na koncert!

  Informujemy, że 7 marca 2019r. organizujemy dla uczniów z klas 0-IV naszej szkoły wyjazd do Nakła nad Notecią

  na koncert Majki Jeżowskiej.

  Uwaga! Wyjazd na koncert! - Obrazek 1

  Dla uczestników planujemy następujące atrakcje: udział w 65 minutowym koncercie, gdzie Majka Jeżowska zaśpiewa kultowe piosenki; możliwość wzięcia udziału w atrakcyjnych konkursach zorganizowanych przez piosenkarkę a po koncercie możliwość zrobienia zdjęcia i otrzymania autografu.

  W drodze powrotnej zaplanowany jest też posiłek w McDonald's (w cenie).

  Całkowity koszt to 35 zł od osoby. Wyjazd ze szkoły ok 810, powrót 1300.

  Aby zarezerwować miejsce dla ucznia, należy po feriach wpłacić całą kwotę u p. K. Morzyńskiej do 01 marca 2019r.

  Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

  Serdecznie zapraszamy!

 • - Obrazek 1

  Z OKAZJI FERII

  życzymy wesołych i bezpiecznych dni,

  miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

  Ferie to czas odpoczynku od książek, zeszytów, szkoły, porannego wstawania.

  Życzymy wszystkim, by nadchodzące ferie były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń!

 • Bezpieczne FERIE ZIMOWE

  Bezpieczne FERIE ZIMOWE

  Ferie zimowe to wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

  Zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne zabawy na śniegu mogą sprawić wiele radoścI i wzmocnić naszą kondycję fizyczną.

  Pamiętaj jednak, że podstawą, jak zwykle, jest zdrowy rozsądek i ostrożność!

  • Wychodząc bawić się na powietrze, ubieraj się stosownie do pogody!
  • Do zabaw na śniegu, zjazdów na sankach wybieraj miejsca bezpieczne, z dala od ruchliwych ulic, skrzyżowań i ciągów komunikacyjnych.
  • Najlepiej przed rozpoczęciem zabawy na górce obejrzyj trasę zjazdu, usuń z niej niebezpieczne przedmioty, takie jak kamienie, gałęzie drzew.
  • Ważny dla Twojego bezpieczeństwa jest też stan techniczny sanek, czy innych przedmiotów, na których zjeżdżasz.
  • Nie ślizgaj się na chodnikach i przejściach dla pieszych, gdyż wyślizgana nawierzchnia stanowi ryzyko złamań kończyn dla innych osób.
  • Pamiętaj, że zagrożenie dla zdrowia, a nawet Twojego życia, stanowią zwisające z balkonów i dachów masywne sople lodu.
  • Nie rzucaj w jadące pojazdy śnieżkami, gdyż takie zachowanie może być przyczyną kolizji lub wypadku drogowego.
  • Nie rzucaj w kolegów śnieżkami z ubitego śniegu lub z twardymi przedmiotami w środku, gdyż może doprowadzić to do obrażeń ciała.
  • Korzystaj wyłącznie ze specjalnie przygotowanych lodowisk.
  • Kulig organizuj wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych; sanki łącz grubą, wytrzymałą liną, aby nie odczepiły się podczas jazdy.
  • Nie dołączaj sanek do samochodu, gdyż może się to skończyć tragicznie.

   

  Tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą Ci cieszyć się zimową aurą oraz spędzić ferie zimowe bezpiecznie!!!

 • ZAPROSZENIE

  ZAPROSZENIE

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  NASZE KOCHANE BABCIE I DZIADKÓW

  NA UROCZYSTE OBCHODY ICH ŚWIĘTA

  W NASZEJ SZKOLE

  DNIA 31 STYCZNIA 2019 ROKU

  O GODZINIE 12:00

    

  WNUCZĘTA

 • BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE – SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

  BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE – SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

  W poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe.

  To czas upragniony dla wszystkich uczniów. Dzieci spędzą je w domu lub pojadą w ciekawe miejsca.

  Jednak pozostanie na ferie w domu może być również okazją do wspaniałej przygody.

  Dnia 10.01.2019 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie ze strażakiem, panem Pawłem Przybylskim z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej z Nakła nad Notecią. Tematyką spotkania były „Bezpieczne ferie zimowe”, „Pierwsza pomoc” oraz „Czad i ogień. Bądźmy czujni”. Pan strażak przypomniał uczniom numery telefonów alarmowych oraz zasady korzystania z nich. Przedstawił zasady udzielania pierwszej pomocy. Opowiadał o bezpiecznych i niebezpiecznych zachowaniach oraz ich konsekwencjach. Dzieci zadawały pytania, oglądały ubranie i sprzęty, w których strażacy jeżdżą do akcji ratowniczych. Spotkanie wyposażyło uczniów w bardzo ważne informacje na temat zasad bezpieczeństwa na co dzień i podczas ferii zimowych oraz przysporzyło niezapomnianych wrażeń.

 • SPEKTAKL I WIZYTA W MUZEUM

  SPEKTAKL I WIZYTA W MUZEUM

  W środę 9 stycznia 40 uczniów naszej szkoły pod opieką p. Ewy Mochockiej, p. Anety Wojciechowskiej i p. Aleksandry Kulczyńskiej-Milik  uczestniczyło w wycieczce autokarowej do Nakła.

  Głównym celem wycieczki był udział w godzinnym spektaklu teatralnym „Kamienie na szaniec” wystawionym przez Kielecki Teatr Lektur w Nakielskim Ośrodku Kultury. Inscenizacja wyreżyserowana przez p. Marka Tercza w niezwykły sposób przedstawiła zebranym fabułę i bohaterów powieści Aleksandra Kamińskiego. Ogromne wrażenie robiła również oprawa muzyczna Waldemara Jarosa wykorzystująca utwory zespołu Lao Che.

  Kolejnym punktem planu była wizyta w Muzeum Ziemi Krajeńskiej. Tu uczniowie obejrzeli dwie  wystawy i uczestniczyli w lekcji muzealnej.

  Wystawa „Za betlejemską gwiazdą” opowiadała o szczególnym okresie roku – Godach – takim mianem określano dni od Bożego Narodzenia do święta Trzech Króli.

  Był to czas magiczny, wyczekiwany nie tylko ze względu na odpoczynek od trudnej codziennej pracy ale i atmosferę radości z przyjścia Dzieciątka. Do tego podarki dla najmłodszych, kolędnicy przynoszący szczęście, świątecznie przystrojona izba i wyjątkowo zastawiony stół. Nic dziwnego, że w polskiej tradycji to właśnie na te święta najbardziej wyczekiwano. Oprócz izby przystrojonej na święta zobaczyliśmy także kolędników – od grup po poszczególne artefakty jak maski, maszkary czy szopki. Istotnym elementem ekspozycji była część pokazująca stroje różnych regionów. Owe barwne dzieła sztuki wyjmowane były z kufrów tylko na najbardziej uroczyste okazje, jak właśnie Boże Narodzenie.

  Obejrzeliśmy także ekspozycję stałą „Krajna i Nakło od pradziejów do współczesności” prezentującą najważniejsze fragmenty historii Krajny i Nakła. Część archeologiczna powstała przy współpracy z Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Oprócz archeologii starożytnej i średniowiecznej znalazły się na niej zagadnienia związane z rozwojem gospodarczym, towarzystwami i organizacjami społecznymi, powstaniem wielkopolskim, drugą wojną światową i etnografią. Zobaczyliśmy również część bogatej kolekcji widokówek nakielskich oraz pamiątki po Klemensie Biniakowskim.

  Po wizycie w muzeum uczestnicy wycieczki skierowali swe kroki do restauracji na posiłek. Czas spędzony w Nakle szybko upłynął i był pełen wrażeń.

 • Informacja SKO!

  Informacja SKO!

  Ostatnie wpłacanie w I semestrze –

  28 stycznia 2019r. (poniedziałek po feriach)

  – podsumowanie konkursów – w lutym 2019r.

 • SPOTKANIE Z POLICJANTEM „BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2019”

  SPOTKANIE Z POLICJANTEM „BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2019”

  W związku ze zbliżającymi się feriami 7 stycznia do naszej szkoły zawitał policjant, p. Bartosz Królczyk. Dzielnicowy spotkał się z uczniami wszystkich klas, aby porozmawiać o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych. Szczególna uwaga została skupiona na zasadach bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Policjant przestrzegał między innymi przed ślizganiem się na skutych lodem zbiornikach wodnych, tj. rzekach, jeziorach, stawach oraz ostrzegał przed zjeżdżaniem na sankach z górek znajdujących się blisko ulic. Przypomniał również zasady poruszania się po drogach.

  Na koniec życzył wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych ferii.

 • - Obrazek 1

  Spokojnych, rodzinnych, wyjątkowych Świąt,

   jak również sukcesów

  w życiu osobistym

  i zawodowym

  w nadchodzącym 2019 roku

  życzą

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,

  Pracownicy oraz Uczniowie

  Szkoły Podstawowej

  im. Orła Białego w Palmierowie

   

  Palmierowo, grudzień 2018 roku

   

 • Gwiazdka szkolna

  Gwiazdka szkolna

     W piętek, 21 grudnia 2018 roku w naszej szkole panowała wyjątkowa, bo świąteczna atmosfera. W klasach organizowano spotkania wigilijne, składano życzenia i łamano się opłatkiem. O godzinie 11.30 mieliśmy okazję obejrzeć i wysłuchać wyjątkowych jasełek przygotowanych przez uczniów z klas I i IV, którzy pod kierunkiem pani Małgorzaty Tracz i pani Ewy Mochockiej pięknie recytowali przygotowane wiersze i wraz z zebraną na sali gimnastycznej społecznością szkolną, śpiewali najpiękniejsze polskie kolędy.

     Po jasełkach wystąpiły dziewczęta z klasy VI, przedstawiając energiczny układ taneczny.

     Po części artystycznej pani dyrektor Jadwiga Olszak wprowadziła na środek sali niecodziennego gościa – Gwiazdora, który rozdał przygotowane paczki wszystkim dzieciom. Każda klasa musiała „wykupić” prezenty przez zaśpiewanie kolędy. W dalszej części spotkania głos zabrała dyrektor szkoły, składając serdeczne życzenia – „Na zakończenie chciałabym złożyć wszystkim obecnym życzenia – mówiła dyrektor – Niech tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą najpiękniejszymi z dotychczas przeżytych, niech wniosą w państwa życie spokój, radość, optymizm i ciepło. Niech blask choinkowych lampek, kolędy i spędzony z najbliższymi wieczór wigilijny dadzą państwu siłę i pogodę ducha na cały 2019 rok. Odłóżmy telefony, odejdźmy od telewizorów i spędźmy ten magiczny czas z najbliższymi, z rodziną”. Również Gwiazdor życzył dzieciom zdrowia i mnóstwa prezentów.

     Gwiazdka upłynęła w miłej, świątecznej atmosferze i na pewno wprowadziła wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój.

 • Gwiazdka szkolna

  - 21 grudnia 2018r.

  o godzinie 11.30.

 • Klasa VII przygotowała kartkę z życzeniami świątecznymi dla Dyrekcji i uczniów z angielskiej szkoły,

  do której uczęszczał Patryk Wilk.

   - Obrazek 1

 • „Zmierzyli się z ortografią”

  „Zmierzyli się z ortografią”

              17 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie odbyła się piętnasta edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego pod hasłem „Choć ortografia przeraża nas, walkę  z błędami zacząć czas!”. W tegorocznym turnieju brało udział pięć szkół podstawowych gminy Kcynia: Rozstrzębowo, Kcynia Dziewierzewo, Laskownica oraz gospodarze.

  Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas czwartych , piątych i szóstych. Przygotowały go nauczycielki z Palmierowa: Aleksandra Kulczyńska-Milik, Aneta Wojciechowska i Małgorzata Tracz. Celem zmagań było budzenie wśród dzieci motywacji do pogłębiania wiedzy z dziedziny ortografii, kształcenie szacunku od mowy ojczystej oraz integracja środowisk szkolnych gminy Kcynia.

              Tegoroczny test składał się z 19 różnego typu zadań. Na jego rozwiązanie uczniowie mieli 60 minut. Łącznie do zdobycia było 306 punktów. Po zakończeniu pracy znawcy ortografii udali się na poczęstunek, a potem zaproszeni zostali na salę gimnastyczną, gdzie czekała na nich niespodzianka w postaci przedstawienia teatralnego „Bajka” w wykonaniu uczniów klasy VI szkoły w Palmierowie.

              Jury w składzie: p. Aneta Wojciechowska, p. Dorota Pater, p. Katarzyna Pawlak i p. Marzena Wessołowska sprawdzało zakodowane testy i wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie (Zofia Kubalewska, Wiktoria Łosińska, Błażej Świtniewski), II – zespół ze Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni (Anna Kwiatkowska, Aleksandra Jankowska, Stanisław Wiśniewski), a III drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie (Julia Kosmatka, Nicole Nowakowska, Wiktoria Kowalska). Za udział w konkursie opiekunki wszystkich drużyn z rąk p. dyrektor Jadwigi Olszak otrzymały dla swoich szkół pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci słowników, a uczniowie nagrody książkowe, czasopisma, notesy, kubki, puzzle oraz kolorowanki.

  „Zmierzyli się z ortografią” - Obrazek 1  „Zmierzyli się z ortografią” - Obrazek 2  „Zmierzyli się z ortografią” - Obrazek 3

  Tytuł Mistrza Ortografii w tym roku uzyskało dwoje uczniów – Wiktoria Kowalska z Palmierowa i Błażej Świtniewski z Dziewierzewa. Oboje zdobyli aż 292 punkty. Za swą wiedzę zostali dodatkowo nagrodzeni dyplomami oraz słownikami ortograficznymi.

  „Zmierzyli się z ortografią” - Obrazek 4

  Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie i pogratulowała ogromu wiedzy ortograficznej. Uczestnicy, ich opiekunowie oraz gospodarze stanęli tradycyjnie do pamiątkowej fotografii. Mimo konkursowego stresu, w czasie całej imprezy panowała przyjazna atmosfera, a na twarzach przybyłych do Palmierowa młodych ludzi gościł uśmiech.

  Upominki na potrzeby konkursu sponsorował Urząd Miejski w Kcyni, Szkoła Podstawowa w Palmierowie oraz Wydawnictwo Nowa Era, którym organizatorki składają ogromne podziękowania.

 • I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O STANIE WOJENNYM

  I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O STANIE WOJENNYM

  7 grudnia dwie uczennice klasy VII: Weronika Ślipek i Kinga Bartoszek, przygotowywane przez p. Paulinę Kuberacką, wzięły udział w I Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Stanie Wojennym. 

  Konkurs odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Dzieci Potulic w Potulicach. Uczestników powitał Burmistrz Miasta i Gminy Nakła nad Notecią p. Sławomir Napierała, który przedstawił krótki rys historyczny związany z wprowadzeniem stanu wojennego oraz historią Potulic.

  W konkursie brało udział 10 szkół powiatu nakielskiego w następujących kategoriach: szkoły podstawowe – klasy IV-VI, szkoły podstawowe – klasy VII, VIII i III klasa gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne. Młodzież rozwiązywała test wiedzy o stanie wojennym. Naszym uczennice wykazały się sporą wiedzą i zabrakło im 2 punktów, aby otrzymać wyróżnienie. Różnica punktów między uczniami była niewielka. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki za udział w konkursie. Na zakończenie miały miejsce krótkie wystąpienia uczestników internowania – panów Jana Wyrowińskiego i Michała Grabianki. Zaproszeni goście przedstawili uczniom historię swoich przeżyć związanych z pobytem w Zakładzie Karnym w Potulicach podczas internowania.

  I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O STANIE WOJENNYM - Obrazek 1 I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O STANIE WOJENNYM - Obrazek 2

  Po powrocie do szkoły uczennice otrzymały w ramach uznania drobne nagrody książkowe od pani dyrektor Jadwigi Olszak oraz gratulacje. Życzymy dalszych sukcesów.

 • MIKOŁAJKI

  MIKOŁAJKI

  6 grudnia w naszej szkole odbył się MIKOŁAJKOWY FESTIWAL POLSKIEJ PIOSENKI. Uczniowie klas IV, V, VI i VII śpiewali polskie przeboje. Natomiast uczniowie klas 0 – III śpiewali piosenki zimowe.

  W konkursie udział wzięło 3 solistów oraz 3 zespoły.

  Zwyciężyli:

  I miejsce – Wiktoria Kowalska za piosenkę „Halleluja” oraz zespół: Amelia Boniek, Amelia Budzińska, Wiktoria Kowalska, Nicole Nowakowska  za piosenkę Zuzii Jabłońskiej „ Powiedz mi to w twarz”

  II miejsce – Amelia Boniek za piosenkę Ola – „Jej ostatni rok” oraz zespół: Weronika Ślipek i Aleksandara Popiela za piosenkę „Miasto 44”

  III miejsce – Paweł Kuczyński za piosenkę Pawła Domagały – „Weź nie pytaj” oraz zespół: Kinga Bartoszek, Dominika Jabkowska, Martyna Ratajewska, Patryk Wilk i Kacper Kwiatkowski za piosenkę „Idealnie” zespołu Sound’n Grace.

  Gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy za rok.

   

 • Z wizytą u Wróżki

  Z wizytą u Wróżki

  30 listopada 2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I – III odwiedziły wróżki – dziewczyny z klasy VIII. Andrzejki były doskonałą okazją na przybliżenie tradycji wróżenia. Dobre wróżki: Weronika Panasik, Wiktoria Czajewska, Żaneta Rybczyńska i Nicole Kuczyńska, zapraszały każde dziecko do wspólnej zabawy. Dzieci wróżyły sobie między innymi z dłoni, kolorowych karteczek czy wyścigu butów. Dzięki wróżbom dowiedziały się co się stanie w najbliższym czasie, kim zostaną w przyszłości, jakie życie je czeka. Na zakończenie przedszkolaki zaprosiły wróżki do wspólnego zdjęcia. Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty wróżek i z niespodzianek jakie dla nich miały.

 • Dyskoteka andrzejkowa

  Dyskoteka andrzejkowa

  29 listopada 2018r. w godzinach od 16.00 do 19.00 odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa przeznaczona dla wszystkich chętnych uczniów od klasy IV do VIII. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: Aneta Wojciechowska i Aleksandra Kulczyńska-Milik oraz pan Mirosław Grabarski. Wszyscy bawili się świetnie, szczególnie, że w czasie przerwy można było skorzystać z fachowych porad wróżek, w które wcieliły się uczennice klasy VIII: Weronika Panasik, Wiktoria Czajewska, Żaneta Rybczyńska i Nicole Kuczyńska.

  Wielkie podziękowania należą się chłopcom z klasy VIII, w szczególności Adrianowi Tobysowi, Sebastianowi Czyżowi, Szymonowi Pezackiemu i Alexowi Lisieckiemu, którzy przygotowali sprzęt oraz salę i prowadzili dyskotekę.

 • KOMUNIKAT

  KOMUNIKAT

  RODEK POMOCY SPOŁECZNEJ ul. Libelta 28, 89-240 Kcynia

  NIP 558-13-24-258, Regon 092554356

  ( 7 )

  KOMUNIKAT W SPRAWIE SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE POMOCY W FORMIE POSIŁKU DLA DZIECI W ŻŁOBKU, PRZEDSZKOLU I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH ORAZ UCZNIÓW W SZKOŁACH

  NA OKRES OD  STYCZNIA 2019 DO CZERWCA 2019.

   

  Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni uprzejmie informuje, że w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019 — 2023 dzieci do czasu podjęcia nauki w szkole podstawowej oraz uczniowie do czasu ukończenia szkoły ponadpodstawowej lub szkoły ponadgimnazjalnej mają możliwość skorzystania z pomocy w formie posiłku podczas zajęć w żłobku/ przedszkolu/ szkole.

   
  Pomoc, o której mowa wyżej przysługuje rodzinie, której dochód netto w przeliczeniu na osobę w rodzinie nie przekracza 150% kryterium dochodowego na osobę w rodzinie tj. kwoty 792,00 zł.

   

  TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

  Wniosek o przyznanie pomocy w formie posiłku dla dzieci/ uczniów należy złożyć w siedzibie tut. Ośrodka (ul. Libelta 28, 89-240 Kcynia) w terminie od 3.12.2018 r. do 21.12.2018 r.

  Do wniosku należy dołączyć m.in.:

  • dokumenty potwierdzające wysokość dochodów netto za miesiąc poprzedzający miesiąc złożenia wniosku;
  • w przypadku, gdy w rodzinie są osoby niepełnosprawne lub długotrwale chore aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub aktualne zaświadczenie lekarskie.

   

  RODZICU!!! JEŻELI DOCHÓD W TWOJEJ RODZINIE NIE PRZEKRACZA POWYŻSZEGO KRYTERIUM DOCHODOWEGO ZGŁOŚ SIĘ DO MIEJSKO - GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KCYNI, ABY UMOŻLIWIĆ SWOJEMU DZIECKU SKORZYSTANIE Z DOFINANSOWANIA POSIŁKU!

   

  Kierownik

  Miejsko-Gminnego

  Ośrodka Pomocy Społecznej

  Maria Michalska

 • UWAGA WYCIECZKI!!!

  UWAGA WYCIECZKI!!!

  I. Wycieczka do Berlina

  Informuję, że pod koniec maja 2019 r. r. organizujemy dla uczniów klas IV – VIII naszej szkoły wycieczkę do  Berlina.

  Plan wycieczki:

  Godz. 04:55 zbiórka uczestników wycieczki – Szkoła Podstawowa w Palmierowie.

  Przyjazd do Berlina ok. godz. 10:00.

  Zwiedzanie panoramiczne Berlina z przewodnikiem: Brama Brandenburska, Operenplatz, Fontanna Neptuna, Wyspa Muzeów, Katedra, Alexanderplatz, Europa Center z zegarem wodnym, Bulwar Kudamm, Bebelplatz, Potsdamer Platz, fragmenty muru berlińskiego.

  Reichstag – wejście do kopuły – (przy wczesnej rezerwacji wycieczki).

  Deutsches Technikmuseum – zwiedzanie muzeum (ok. 2 h).

  Czas wolny – możliwość dokonania zakupów.

  Powrót do Palmierowa w miejsce wyjazdu ok. godz. 23:30 – zakończenie wycieczki.

  Koszt wyjazdu bez wyżywienia szacujemy na 140 zł. W związku z tym, iż w biurze podróży muszę opłacić zaliczkę, proszę o deklarację, której gwarancją jest wpłacenie 50 złotych do końca przyszłego tygodnia, czyli do 7 grudnia 2018r.

   

  II. Wycieczka do Nakła

  UWAGA WYCIECZKI!!! - Obrazek 1      9 stycznia 2019 r. odbędzie się wycieczka do Nakła, przeznaczona szczególnie

  dla uczniów klas starszych.

  Plan wycieczki:

  845 – udział w przedstawieniu teatralnym „Kamienie na szaniec” w Nakielskim Ośrodku Kultury

  1010 – lekcja muzealna „ Za betlejemską gwiazdą” w Muzeum Ziemi Krajeńskiej

  1120 – posiłek

  1220 – droga powrotna

  1250 – powrót do Palmierowa

  Koszt wyjazdu szacujemy na ok. 30 zł.

   

  Serdecznie zapraszamy !

                           Wszelkich informacji na temat wycieczek udziela p. Aleksandra Kulczyńska-Milik

   

 • Informacja!

  Informacja!

  Spotkanie z rodzicami - 28 listopada 2018r., godzina 1600

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Palmierowie
  Palmierowo 7a
  89-240 Kcynia
 • 0525893750

Galeria zdjęć