Nawigacja

  • Uwaga członkowie SKO!

    Uwaga członkowie SKO!

    Ostatnią wpłatę w tym roku szkolnym

    przyjmuję  30 maja 2016r.

     (ostatni poniedziałek maja)

     

     

    Przypominam: aby wypłacić pieniądze należy przynieść swoją książeczkę SKO

    wraz z pisemną zgodą rodzica

     (określić w zgodzie kwotę do wypłaty).

     

    Wypłacać można również do 30 maja 2016r.

    Po tym dniu zamykamy nasze konto.

    Opiekun SKO

    Dorota Wesołowska

  • IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

    IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

    W sobotę 16 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Mycielewie przeprowadzono gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

    Rozpoczęły się one dokładnie o godzinie 9.00. W skład komisji weszli: Waldemar Szmyt – przewodniczący, Ryszard Hanioszyn i Wawrzyn Nowak – członkowie.

    Turniej jak co roku obejmował część teoretyczną i praktyczną. Naszą szkołę reprezentowali: Nicole Kuczyńska, Weronika Panasik Jakub Matuszewski i Adrian Tobys. Opiekunem grupy była Panie Aneta Wojciechowska.

    Klasyfikacja końcowa zespołowo:

    1. Mycielewo
    2. Dobieszewo
    3. Dziewierzewo
    4. Palmierowo
    5. Laskownica

  • Alan finalistą ogólnopolskim

    Alan finalistą ogólnopolskim

    W piątek 15 kwietnia w Bobrownikach odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wzięli w nich udział zwycięzcy etapu powiatowego. Alan startował w kategorii szkoły podstawowe, był najmłodszym uczestnikiem turnieju. Udało mu się pokonać przedstawicieli aż 19 powiatów. Najpierw zmierzył się z testem pisemnym, który składał się z 40 pytań. Dobry wynik dał mu przepustkę do etapu ustnego. Tam przed specjalną komisją odpowiadał na trudne pytania z zakresu pożarnictwa. Musiał wykazać się też wiedzą z tematu ratownictwa medycznego. Był bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce. Alan będzie przedstawicielem powiatu nakielski i gminy Kcynia na Krajowym Finale Ogólnopolskiego Turnieju "Młodzież Zapobiega Pożarom".
    Gratulacje złożyli mu Janusz Halak - Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP oraz Zdzisław Dąbrowski - Prezes Oddziału Zarząd Wojewódzkiego ZOSP RP w Toruniu.

    Turniej ogólnopolski odbędzie się w Supraślu i Białymstoku w dniach 4-6 czerwca.

  • Szkolne obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski

    Szkolne obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski

    Obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski objęte zostały Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Choć główne uroczystości trwać będą od 14 do 16 kwietnia 2016 r. w Gnieźnie i Poznaniu, nasza szkoła również uroczystą akademią uczciła tę ważną rocznicę.

    Cała społeczność szkolna zebrała się dziś o godzinie 1130 na sali gimnastycznej. Wchodzącym rozbrzmiewał hymnGdzie chrzest, tam nadzieja” – pieśń jubileuszowa obchodów 1050-lecia Chrztu Polski. Pierwsze słowa skierowała do przybyłych dyrektor szkoły Pani Jadwiga Olszak. Po powitaniu przypomniała, jak doniosłym faktem w historii naszej Ojczyzny był chrzest przyjęty przez Mieszka I w 966 roku oraz omówiła przebieg uroczystości. Następnie zebrani obejrzeli prezentację „Pamiętamy???”. Rys historyczny na temat powstania państwa polskiego i okoliczności podjęcia decyzji o przyjęciu chrztu oraz konsekwencje z tym związane omówiła nauczycielka historii Pani Aleksandra Kulczyńska-Milik. W ramach podsumowania krótkiego wykładu miała miejsce kolejna prezentacja zatytułowana „Chrzest Polski”. Wszyscy wysłuchali też pierwszego hymnu Polski „Bogurodzicy”.

    Pani Ewa Mochocka omówiła wyniki konkursu plastycznego ogłoszonego wśród uczniów w ramach obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski. Nagrodzone zostały następujące uczennice: Trzecie miejsce uzyskały ex aequo Lena Wadzińska i Weronika Ślipek z klasy IV. II miejsce zajęła Monika Galos z kl. VI, a I Kinga Bartoszek z kl. IV.

    Na zakończenie zebrani wysłuchali wzruszającej pieśni – kolejnego hymnu „Tyś jest mój Syn”. W nastroju pełnym zadumy rozeszli się do klas.

  • 13 KWIETNIA DNIEM PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ

    13 KWIETNIA DNIEM PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ

     

     

    13 kwietnia 2016r. uczciliśmy pamięć żołnierzy polskich zamordowanych w 1940 roku z rozkazu władz komunistycznych ZSRR przez radziecką policję polityczną NKWD. Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej to polskie święto obchodzone co roku 13 kwietnia, a uchwalone 14 listopada 2007 roku przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w celu oddania hołdu ofiarom zbrodni katyńskiej. Historię tej tragicznej zbrodni wszystkim zebranym na krótkim apelu przybliżyła nauczycielka historii  p. A. Kulczyńska-Milik.

  • VI Powiatowe Spotkanie Integracyjne „Dzień Kultury Europejskiej”

    VI Powiatowe Spotkanie Integracyjne „Dzień Kultury Europejskiej”

    Dnia 7 kwietnia 2016r. w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni odbyło się VI Powiatowe Spotkanie Integracyjne „Dzień Kultury Europejskiej”. Koordynatorami i pomysłodawczyniami spotkania były nauczycielki ZSS w Kcyni p. Agnieszka Maciejeska i p. Agnieszka Bembnista.

    Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem KUCHNIE ŚWIATA. Głównym celem spotkania była przede wszystkim integracja zaprzyjaźnionych szkół powiatu nakielskiego, prezentacja smaków i różnorodnych kulinariów Europy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI. Przygotowali oni pod kierunkiem p. Ewy Mochockiej obszerne informacje na temat samego kraju, jak i kuchni Hiszpanii. Zespół wystąpił w regionalnych, barwnych strojach hiszpańskich w rytmie melodii flamenco. Oprócz ciekawostek z dziedziny kulinariów był też pokaz corridy, a na koniec poczęstunek z typowymi przekąskami i napojami z regionu. Zespół swoim występem zajął piąte miejsce, a po wręczeniu dyplomów i nagród wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni pysznym tortem i innymi słodkościami.

  • Szkolny Konkurs Recytatorski

    Szkolny Konkurs Recytatorski

    8 kwietnia o godzinie 1020  w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, którego celem było przybliżenie twórczości poetyckiej dla dzieci, rozwijanie aktywności, zainteresowań i zamiłowań czytelniczych oraz kształtowanie umiejętności zapamiętywania przez dzieci treści utworów. Popisy młodych recytatorów oceniało jury w składzie: p. Aneta Wojciechowska, p. Katarzyna Morzyńska oraz p. Ewelina Szymańczak. Przy ocenie brano pod uwagę dobór i pamięciowe opanowanie treści utworu poetyckiego, interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólne wrażenie artystyczne. Do konkursu stanęły dzieci, recytując następujące wiersze:

    klasa I

    Agata Orzoł – „Dyzio Marzyciel”

    Nadia Dziadoszek – Słoń Trąbalski”

    Julia Kowalska – „Na straganie”

    Gabrysia Kubiak – „Okulary”

    Wiktoria Nowak – „Samochwała”

    Nadia Nowicka – Kaczka dziwaczka”

    Marcin Szarwark – „Wandzia”

    klasa II

    Dominika Kieca – „Podróże z żyrafą”

    klasa III

    Amelia Boniek – „Abecadło”

    Wiktoria Kowalska – „Kwoka”

    Julia Kosmatka – „Abecadło o chlebie”

    Nikola Nowakowska – „Na wyspach Bergamutach”

    Kasia Kłopot – „Samochwała”

    Anita Adamczewska – „Bocian”

    klasa IV

    Weronika Ślipek – „Nic dwa razy”

    Kinga Bartoszek – „Kaczka dziwaczka”

    Pierwsze miejsce w kategorii klas młodszych zajęła Julia Kowalska, drugie Nadia Dziadoszek a trzecie Wiktoria Kowalska. Wyróżnienia otrzymały dwie dziewczynki Nicole Nowakowska i Anita Adamczewska. W kategorii klas starszych najlepsza była Weronika Ślipek. Drugą lokatę uzyskała Kinga Bartoszek. Wszyscy uczestnicy recytatorskich zmagań z rąk pani dyrektor Jadwigi Olszak i organizatorów, odebrali gratulacje oraz nagrody książkowe. Najlepsi wykonawcy będą reprezentować szkołę w turnieju gminnym.

  • Sprawdzian szóstoklasisty 2016

    Sprawdzian szóstoklasisty 2016

    We wtorek 5 kwietnia 11 uczniów klasy szóstej  naszej szkoły przystąpiło do sprawdzianu.

    Składał się z dwóch części.

    Pierwsza z nich rozpoczęła się o godz. 9:00. Trwała 80 minut. W tej części sprawdzane były opanowanie przez szóstoklasistów wiadomości i umiejętności z języka polskiego oraz z matematyki, w tym wykorzystywanie wiadomości i umiejętności z tych przedmiotów w zadaniach osadzonych w kontekście historycznym lub przyrodniczym.

    Uczeń miał do rozwiązania zarówno zadania zamknięte (w takich zadaniach wybiera jedną poprawną odpowiedź spośród kilku podanych), jak i otwarte (sam udziela odpowiedzi).

    Po przerwie, o godz. 11.45 rozpoczęła się druga część sprawdzianu: test z języka angielskiego. W tej części wszystkie zadania rozwiązywane przez uczniów będą zadaniami zamkniętymi. Trwała ona 45 minut.

    Swoje wyniki szóstoklasiści poznają 27 maja. W dniu zakończenia roku szkolnego – 24 czerwca wraz ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej uczniowie otrzymają wydane przez CKE zaświadczenia o wynikach. Wyrażone w procentach będą osobno podane z części pierwszej (z wyszczególnieniem wyniku dla zadań z języka polskiego i matematyki) i osobno z drugiej.

  • Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

    Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

    W poniedziałek 4 kwietnia o godzinie 1225 na sali gimnastycznej uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci obchodzony na całym świecie w dniu 2 kwietnia, czyli w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena. Przyświecało nam hasło „Książka – przyjaciel nie tylko na deszczowe dni”. Po powitaniu przez Panią dyrektor Jadwigę Olszak przed zebranymi wystąpiła klasa V. Uczniowie przygotowali  inscenizację „Historia książki”, w której przedstawili dzieje książki od zapisów w kamieniu aż po wynalazek Guttenberga. Dzieci zobaczyły m.in. jaskiniowca z kamieniem, Chińczyka z papierem, mnicha z księgą.  Następnie przedstawiciele poszczególnych klas złożyli Przysięgę Wzorowego Czytelnika. Po niej Pani A. Kulczyńska-Milik przypomniała zebranym biografię Hansa Christiana Andersena. Dzieci mogły wykazać się znajomością baśni napisanych przez tego znakomitego baśniopisarza, odpowiadając na pytania prowadzącej. W nagrodę za poprawną odpowiedź otrzymywały zakładki do książek. Okazało się, że uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze znają baśnie H.Ch. Andersena.

  • Niech radosne Alleluja będzie dla Was

    ostoją zwycięskiej miłości

    i niezłomnej wiary.

    Niech pogoda ducha towarzyszy Wam

    w trudzie każdego dnia,

    a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

     

    Dyrektor, Grono Pedagogiczne,

    Pracownicy oraz Uczniowie

    Szkoły Podstawowej im. Orła Białego 

    w Palmierowie

     

    Palmierowo *Wielkanoc 2016

  • Konkurs Recytatorski

    Informujemy, że Szkolny Konkurs Recytatorski, będący eliminacjami do gminnego „Turnieju Słowa” odbędzie się 8 kwietnia 2016 r. Wszyscy chętni uczniowie mogą zgłaszać się do p. A. Kulczyńskiej-Milik lub do wychowawców.

  • PROJEKT „4 MINUTY NA WAGĘ ŻYCIA ...”

    PROJEKT „4 MINUTY NA WAGĘ ŻYCIA ...”

    23 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy, które poprowadził ratownik medyczny Damian Garlicki. Uczniowie klas III-VI zapoznali się z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w różnych wypadkach. Nasi uczniowie uczyli się także poprawnego przeprowadzenia resuscytacji osoby nieprzytomnej.

    Projekt realizowany jest ze środków Gminy Kcynia w zakresie ochrony zdrowia oraz promocji i organizacji wolontariatu pod nazwą „Zdrowie i wolontariat”. Projekt realizowany przez MLUKS Orlik Kcynia pod nazwą „4 minuty na wagę życia...”

  • Zapisy do Oddziały Przedszkolnego

    Zapisy do Oddziały Przedszkolnego

    Dyrektor, Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej

    w Palmierowie

    serdecznie zapraszają: na zapisy dzieci

    do oddziału przedszkolnego,

    w dniu 31.03.2016r. od godz 1130.

     

    Obowiązkiem tym objęte są dzieci z rocznika 2010.

    W oddziale przedszkolnym każde dziecko ma możliwość bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach dedykowanych dla danej grupy wiekowej. Celem tych zajęć jest rozbudzanie dziecięcych zainteresowań i wszechstronny rozwój dzieci umożliwiający odkrywanie drzemiącego w nich potencjału.

    Oferta zajęć obejmuje:

    ·         Język angielski

    ·         Religia

    ·         Zajęcia logopedyczne

    ·         Gimnastyka ogólnorozwojowa

    ·         Z. muzyczne

    ·         Z. plastyczno-techniczne

    ·         Z. twórczego myślenia (polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze)

    ·         Imprezy okolicznościowe

    ·         Zapewniamy kontakt z pedagogiem i logopedą.        

     Karty zgłoszenia dzieci do szkoły oraz oświadczenia rodziców można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły w zakładce https://sppalmierowo.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=6&

    Serdecznie zapraszamy!

  • SZANOWNI PAŃSTWO!

    PRZEKAZUJEMY WAŻNE INFORMACJE O SPRAWDZIANIE PRZEPROWADZANYM W KLASIE VI 

    1. Termin sprawdzianu - 05 kwiecień 2016 r. (wtorek)

     

    część 1 - język polski i matematyka - godz.9.00, czas trwania 80 minut

    część 2 - język obcy nowożytny - godz. 11.45, czas trwania 45 minut

     

    Termin dodatkowy sprawdzianu 02 czerwca 2016 roku

    2. Forma - test. Arkusze testowe dostępne są na stronie www.oke.gda.pl

    3. Zakres - podstawa programowa szkoły podstawowej.

    4. Sprawdzian jest dla ucznia obowiązkowy.

    5. Uczeń, który nie przystąpi do sprawdzianu, nie ukończy szkoły podstawowej.

     

    PREZENTACJA: Informacje_dla_uczniow_i_rodzicow_dotyczace_sprawdzianu_po_klasie_szostej.doc

    PREZENTACJA: Zasady_ogolne_dotyczace_procedur_przeprowadzania_sprawdzianu_po_klasie_szostej_szkoly_podstawowe.doc

  • WNIOSKI O KONTYNUOWANIE NAUKI W KLASIE I i II

    1. Dzieci urodzone w pierwszej połowie 2008 roku, które w roku szkolnym 2015/2016 uczęszczają do klasy II szkoły podstawowej, na wniosek rodziców, ZŁOŻONY DO 31 MARCA 2016 r., mogą w roku szkolnym 2016/2017 kontynuować naukę w klasie II szkoły podstawowej.
    2. Dzieci urodzone w 2009 roku, które w roku szkolnym 2015/2016 rozpoczęły naukę w klasie I szkoły podstawowej, na wniosek rodziców, ZŁOŻONY DO 31 MARCA 2016 r., mogą w roku szkolnym 2016/2017 kontynuować naukę w klasie I szkoły podstawowej.

    Dziecko, którego rodzice złożyli wniosek o kontynuację nauki w tej samej klasie /czyli w I albo II/ w bieżącym roku szkolnym nie podlega klasyfikacji rocznej i promowaniu odpowiednio do klasy II bądź III, a tym samym nie otrzymuje świadectwa szkolnego promocyjnego. Natomiast od 01 września 2016 roku rozpoczyna naukę odpowiednio w klasie I bądź w klasie II.

    Należy też podkreślić, że decyzja o kontynuowaniu nauki ponownie w tej samej klasie należy tylko do rodziców uczniów.

    Wnioski można pobrać bezpośrednio w szkole lub z załącznika poniżej.

    Wniosek_o_kontynuowanie_nauki_w_klasie_I.doc

    Wniosek_o_kontynuowanie_nauki_w_klasie_II.doc

  • Sukces szachistów w XXVII Turnieju Szachowym

    Sukces szachistów w XXVII Turnieju Szachowym

    W miniony weekend szczęście sprzyjało młodym szachistom z gminy Kcynia. Bracia Jagodzińscy dwukrotnie stawali na podium i otrzymali medale.

    W piątek 18 marca 2016r. uczniowie - Alan i Olaf Jagodzińscy wzięli udział w XXVIII Turnieju Szachowym i w XXXIX Turnieju Warcabów Międzynarodowych w Bydgoszczy. Zawody miały miejsce w Klubie Odnowa i zagrali w nich razem dzieci jak i dorośli. Sędzią turnieju był Piotr Szybowicz. W kategorii IV starszy z braci Olaf zajął drugie miejsce i stanął na podium.

    Dzień później w sobotę w Szubinie odbył się "Turniej Szachowy Zima". Tam wysokie lokaty zajęli obaj reprezentanci kcyńskiej gminy. Alan znalazł się na drugim miejscu, pokonując w kilku partiach w kilku partiach gimnazjalistów. Olaf zajął trzecie miejsce tuż za swoim bratem. W nagrodę otrzymali medal i dyplomy.

    tekst i zdjęcia: I.Jagodzińska

  • Podsumowanie konkursu z języka angielskiego

       

    Dnia 18 marca 2016r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego skierowany do uczniów klas I-III oraz IV-VI. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności językowych uczniów, popularyzacja języka angielskiego w szkole i motywowanie do nauki języka oraz promowanie uczniów z uzdolnieniami lingwistycznymi.

    Konkurs obejmował test leksykalny dla młodszych uczniów (do zdobycia było max. 40 pkt) oraz test wyboru leksykalno-gramatyczny i zadania sprawdzające rozumienie tekstu czytanego dla starszych uczniów (do zdobycia było max. 30pkt).

    Wyniki szkolnego konkursu z języka angielskiego przedstawiają się następująco:

    KLASY I – III

    1. Wiktoria Kowalska z kl. III (36pkt)
    2. Albert Domagała z kl. II (25pkt)
    3. Julia Kosmatka z kl. III (24pkt)

     

    1. Nicole Nowakowska z kl. III (23pkt)
    2. Anita Adamczewska z kl. III (22pkt)

     

    KLASY IV – VI

    1. Alan Jagodziński z kl. V (24pkt)
    2. Olaf Jagodziński z kl. V (21pkt)
    3. Nicole Kuczyńska z kl. V (20pkt)

     

    1. Maciej Wojtych z kl. VI (19pkt)
    2. Filip Kieca z kl. VI (18pkt)

     

    Zwycięzcy otrzymali z rąk pani dyrektor Jadwigi Olszak oraz organizatorki konkursu pani Magdaleny Nogowskiej dyplomy oraz nagrody. Najlepsi uczniowie z klas IV-VI będą reprezentować naszą szkołę w konkursie gminnym.

    Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

  • Pierwszy Dzień Wiosny

    Pierwszy Dzień Wiosny

    Tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny obchodziliśmy 21 marca 2016r. pod hasłem zdrowego żywienia. Każda klasa przygotowała i wspólnie spożyła zdrowy posiłek. Dominowały sałatki z owoców tropikalnych i krajowych, soki owocowe, kanapki a nawet owsianka z malinami. Oprócz tego uczniowie danego zespołu przyszli ubrani w jeden wybrany kolor. Nietrudno było na korytarzu rozpoznać, z której klasy jest dany uczeń.

    Chętni uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w konkursie wiedzowym „Wiem, co jem”, zorganizowanym przed panią pedagog Małgorzatę Tracz. Zgłosiły się 23 osoby. Dzieci młodsze przygotowały pracę plastyczną „Zdrowy owoc, zdrowe warzywo”. Wpłynęło 12 prac, które wraz z wystawą „Zdrowa żywność” można oglądać w bibliotece szkolnej.

    Podsumowanie całego dnia atrakcji miało miejsce na sali gimnastycznej o godzinie 1225. Pani dyrektor Jadwiga Olszak podziękowała wszystkim za zaangażowanie w przygotowaniu dzisiejszego święta. Wyraziła również przekonanie, iż młode pokolenie wie, jak należy się zdrowo odżywiać, że nawyki żywieniowe ukształtowane w rodzinie i w szkole dadzą efekt w dorosłym życiu dzisiejszych jeszcze dzieci. Następnie rozstrzygnięto konkursy. W konkursie plastycznym I miejsce zdobyła Aleksandra Jabkowska z kl. I. Drugie miejsce zajęły: Agata Orzoł z kl. I oraz Anita Adamczewska z kl. III, a III Julia Kowalska i Nadia Dziadoszek z kl. I. W konkursie wiedzowym najlepsi okazali się: Nicole Kuczyńska, Weronika Panasik, Alan Jagodziński z kl. V oraz Maciej Wojtych z kl.VI. II miejsce zdobyli: Lena Wadzińska z kl.IV, Żaneta Rybczyńska z kl.V i Filip Kieca z kl. VI. III lokatę wywalczyli: Dagmara Pachacz, Jakub Matuszewski, Patryk Tyczyński z kl.V oraz Kornel Zawielak z kl.VI. Wszyscy zwycięscy zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez szkołę.

    Na zakończenie wszystkie klasy zaprezentowały swoje stroje, opowiedziały o przygotowanych posiłkach oraz stanęły do wspólnej fotografii.

  • Międzynarodowy turniej tenisa stołowego – Wiosna z Butterfly

    W sobotę 19 marca 2016r.  w hali sportowej w Pelplinie odbył się turniej tenisa stołowego – Wiosna z Butterfly.

    Celem spotkania była  popularyzacja tenisa stołowego i integrowanie się zawodników z różnych środowisk podczas spotkań międzynarodowych.  Organizatorem był  UKS Gminy Pelplin „Tenisista” Rudno.

      

    Z przyjemnością informujemy, iż Wiktoria Kowalska zdobyła I miejsce w kategorii ŻACZKA oraz I miejsce w kategorii SKRZATKA a Julia Kowalska zdobyła II miejsce w kategorii SKRZATKA.

    Gratulujemy!!!

  • Gminny konkurs na palmę i pisankę wielkanocną

    Gminny konkurs na palmę i pisankę wielkanocną

     

     

     

    W piątek 18 marca 2016r. o godzinie 16 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni odbyło się podsumowanie gminnego konkursu na palmę wielkanocną.

    Serdecznie informujemy, iż w kategorii KLASY I – III Agata Orzoł otrzymała III  miejsce a Dominika Kieca zdobyła wyróżnienie.

    Gratulujemy!!!

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Palmierowie
    Palmierowo 7a,
    E-mail szkoły: sppalmierowo@wp.pl
  • 0525893750

Galeria zdjęć