Nawigacja

  • XXVII Memoriał Braci Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym

    XXVII Memoriał Braci Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym

    7 maja 2017r. odbył się XXVII Memoriał Braci Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym w Kcyni.

    Informujemy, iż Wiktoria Kowalska zdobyła III miejsce.

    Gratulujemy!

  • LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO  - zakładka DLA RODZICÓW!!!                              

    lub kliknij link: https://sppalmierowo.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=14

  • Dzień Patrona w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie

    Dzień Patrona w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie

    Trzy lata temu – 2 maja 2014 roku odbyło się uroczyste nadanie imienia i sztandaru Szkole Podstawowej w Palmierowie. Datę wybrano w sposób bardzo staranny  i przemyślany. Jest to bowiem czas, w którym szczególnie pochylamy się nad naszą narodową historią, trudnymi i chlubnymi doświadczeniami naszych przodków, a także skłaniamy się do refleksji nad własnym patriotyzmem.

    W piątek 28 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego prowadząca uroczystość pani Aleksandra Kulczyńska-Milik powitała wszystkich zebranych: panią dyrektor Jadwigę Olszak, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły oraz  wszystkich uczniów.

    Na początku do przybyłych zwróciła się pani dyrektor, która przypomniała długi i staranny wysiłek przygotowań do nadania szkole imienia oraz sztandaru. Zwróciła szczególną uwagę, że patron, jakim jest Orzeł Biały przydał naszej placówce indywidualną tożsamość wyróżniającą ją spośród innych szkół. Z dumą stwierdziła, iż z perspektywy trzech lat wspólny, głęboko przemyślany wybór społeczności szkolnej, okazał się wyborem niezwykle trafnym. Imię Orła Białego sprzyja bowiem rozbudzaniu postaw patriotycznych i moralnych, kształtowaniu szacunku do własnego państwa i symboli narodowych. Jest on znakiem odwagi i heroizmu, wzniosłości idei, potęgi, wiary i optymizmu, siły fizycznej i twórczej. Oznacza pokonywanie granic i przemierzanie przestrzeni, a jednocześnie podkreśla naszą tożsamość narodową oraz otwarcie na świat, poprzez kształtowanie świadomości młodego pokolenia. Na zakończenie złożyła wszystkim uroczyste życzenia. Nauczycielom dalszych sukcesów w pracy, kreatywności i zapału w realizacji trudnych zadań pedagogiczno-wychowawczych. Uczniom tego, by nauka w naszej szkole była fascynującą przygodą, spotkaniem z nauką, odkrywaniem tajemnic i poznawaniem siebie. Do rodziców skierowała życzenia pomyślności, zdrowia, zadowolenia i optymizmu.

    Po przemówieniu pani Olszak wszyscy zebrani obejrzeli film dokumentalny z uroczystości nadania imienia 2 maja 2014 r. Na twarzach wielu zagościł uśmiech i pojawiło się pytanie: „To byłem ja?” Następnie z przedstawieniem „O Polsce na wesoło” wystąpili uczniowie klas IV i V. Inscenizację rozpoczęli od gromko zaśpiewanego telewizyjnego przeboju „Kocham Cię, Polsko!” oraz wiersza Jacka Kaczmarskiego „Jestem Polak” w wykonaniu Pawła Kuczyńskiego. Zebrani byli świadkami wielu zabawnych scenek pokazujących, m.in. polskie tradycyjne gry i zabawy, uroczystości rodzinne, niedociągnięcia językowe, wierność kibiców. Odbyło się również częstowanie przez pana „Roberta Makłowicza” tradycyjnym polskim daniem – chlebem ze smalcem i z ogórkiem. Na zakończenie przedstawiono mądrość narodową w postaci zabawnych powiedzeń i przysłów.

    Jednym z elementów obchodów Dnia Patrona było wykonanie przez każdą klasę wizerunku Orła Białego. Efekty pracy uczniów można było obejrzeć podczas wystawy na sali gimnastycznej.

    Po wyprowadzeniu sztandaru prowadząca podziękowała wszystkim za przybycie, a pani dyrektor przygotowała dla nich słodki poczęstunek w postaci cukierków.

    Cała społeczność szkolna jest niezwykle dumna z tego, iż placówce patronuje  Orzeł Biały. Jako symbol ma charakter ponadczasowy, dotyczący każdego Polaka. Patrząc na długą i bogatą historię godła jesteśmy zaszczyceni tym, że na patrona szkoły w Palmierowie obrano symbol o charakterze ponadczasowym, uosabiającym wartości najwyższe, związane z polskością i dążeniem do ideału.

  • Wiktoria Kowalska najlepsza w II Turnieju Tenisa Stołowego

    Wiktoria Kowalska najlepsza w II Turnieju Tenisa Stołowego

    30 kwietnia w Dziewierzewie odbył się II Turniej Tenisa Stołowego w ramach imprezy „Majówka 2017”. Miło jest nam poinformować, iż zwyciężczynią Turnieju Tenisa Stołowego była Wiktoria Kowalska, II miejsce zdobyła Kinga Bartoszek a Julia Kowalska uplasowała się na III miejscu.

    Gratulujemy!

  • Alan Jagodziński trzeci w Wojewódzkim finale OTWP!

    Alan Jagodziński trzeci w Wojewódzkim finale OTWP!

    28 kwietnia w Mogilnie odbył się wojewódzki finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą "Młodzież zapobiega pożarom".

    Uczestniczyli w nim zwycięzcy etapu powiatowego z województwa kujawsko-pomorskiego.

    Alan Jagodziński po raz trzeci stanął na podium finału – zajął III miejsce!

    Serdecznie gratulujemy!

  • Gminne popisy recytatorów

    Gminne popisy recytatorów

    27 kwietnia 2017 r. o godzinie 10.00 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni odbył się Turniej Słowa „Słowo źródłem inspiracji”. Wzięło w nim udział 34 uczestników ze szkół gminy Kcynia – Kcyni, Mycielewa, Sipior, Dobieszewa, Laskownicy i Palmierowa. Nasi uczniowie startowali w kategorii klas IV-VI (Juli Kosmatka i Wiktoria Kowalska z kl. IV oraz Weronika Ślipek z klasy V). Ich występy oceniało jury w składzie: Barbara Sobotka – główny inspektor do spraw teatru Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, Ilona Kurdelska – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni oraz Joanna Nadolna – polonistka ZSS im. Janusza Korczaka w Kcyni. Występy uczniów z Palmierowa bardzo się podobały. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz słodycze, a Julia Kosmatka zdobyła wyróżnienie i nagrodę książkową.

                                                     

  • III MIEJSCE ALANA JAGODZIŃSKIEGO W GMINNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH IS FUN”

    III MIEJSCE ALANA JAGODZIŃSKIEGO W GMINNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH IS FUN”

    Dnia 26 kwietnia uczniowie klas VI rywalizowali ze sobą podczas Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego „English is fun” organizowanego przez p. J. Maćkowską-Wrzyszcz w Zespole Szkół w Mycielewie. Naszą szkołę reprezentowali: Dagmara Pachacz, Alan Jagodziński oraz Olaf Jagodziński.

    Każdy uczeń w ciągu 60 minut miał do rozwiązania test leksykalno-gramatyczny sprawdzający znajomość m.in. rozumienia testu czytanego, reakcji językowych i wielu zagadnień gramatycznych oraz słownictwa. Później nauczyciele-opiekunowie sprawdzali testy, a oczekiwanie na wyniki umiliły uczniom słodycze i herbata ufundowane przez Radę Rodziców ZS w Mycielewie.

    Poziom wiadomości i umiejętności uczestników tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany.

    I mJakub Litwin SP Laskownica

    II m. Zuzanna Repczyńska SP Kcynia

    III m. Michalina Książkiewicz SP Dobieszewo i

             Alan Jagodziński   SP Palmierowo

     

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • VII POWIATOWY DZIEŃ KULTURY EUROPEJSKIEJ

    VII POWIATOWY DZIEŃ KULTURY EUROPEJSKIEJ

    Dnia 25 kwietnia 2017r., w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni odbył się VII POWIATOWY DZIEŃ KULTURY EUROPEJSKIEJ pod patronatem Starosty Powiatu Nakielskiego p. Tomasza Miłowskiego, oraz Posła do Parlamentu Europejskiego p. Janusza Zemke.

    W tegorocznych zmaganiach wzięło udział pięć szkół: Zespół Szkół z Dziewierzewa, Szkoła Podstawowa nr 2 z Nakła, Szkoła Podstawowa z Palmierowa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Olszewki oraz Zespół Szkół w Mycielewie.

    Reprezentacja z naszej szkoły zdobyła II miejsce.

    Gratulujemy!

  • I miejsce

    I miejsce

     Dnia 27 kwietnia 2017 r. trzech uczniów klasy szóstej: Seastian Czyż, Alan Jagodziński i Olaf Jagodziński reprezentowali naszą szkołę w  konkursie „ TANGRAMISTRZ GMINY – gry i zabawy logiczno matematyczne”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni

          W I części konkursu uczniowie mieli do rozwiązania 6 zadań. Po 50 minutach pracy ( rysowanie, kolorowanie, przyklejanie), zawodnicy udali się na poczęstunek. 

          W II części rywalizacji zadaniem każdej grupy było ułożenie 6 rysunków tangramowych. Tutaj dużą rolę odgrywała prędkość, precyzja, wyobraźnia.

          Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, zostali nagrodzeni. 

    Ostateczna klasyfikacja:

    I MIEJSCE-SP PALMIEROWO w składzie: Sebastin Cyż, Alan Jagodziński, Olaf Jagodziński.

    II MIEJSCE-  SP KCYNIA

    III MIEJSCE – SP MYCIELEWO

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • Informacja! ŚWIĘTO PATRONA naszej szkoły.

    Informacja! ŚWIĘTO  PATRONA naszej szkoły.

    Informujemy, że uroczyste obchody ŚWIĘTA  PATRONA naszej szkoły, odbędą się w piątek 28 kwietnia 2017 roku w rocznicę uroczystego nadania imienia ORŁA BIAŁEGO oraz sztandaru.

    W dniu tym całą społeczność szkolną obowiązuje strój galowy.

    Rozpoczęcie uroczystości dnia 28 kwietnia 2017 r. o godz.830  na sali gimnastycznej naszej szkoły. W programie przewidziano:

    1. Część oficjalna: wprowadzenie sztandaru, hymn państwowy, przemówienie.
    2. Część artystyczna: „Kocham Cię, Polsko!” – o Polsce na wesoło, program artystyczny w wykonaniu uczniów  pod kierunkiem pani Aleksandry Kulczyńskiej-Milik i pani Ewy Mochockiej.
    3. Prezentacja prac plastycznych przygotowanych przez każdą klasę: „GODŁO POLSKI – ORZEŁ BIAŁY”.

     

     SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY !

  • UWAGA RODZICE!

    UWAGA RODZICE!

    Spotkanie z rodzicami odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 1600.

  • Jestem odpowiedzialny za ochronę środowiska

    Jestem odpowiedzialny za ochronę środowiska

    Ziemia jest naszą planetą i domem, którą nieświadomie niszczymy i zatruwamy. Wszyscy musimy wiedzieć, że trzeba dbać o nasze środowisko i propagować akcje z tym związane. Jedną z nich jest coroczny konkurs ekologiczny w naszej szkole.

    Celem konkursu jest przede wszystkim uwrażliwienie dzieci na problematykę związaną z ochroną środowiska naturalnego i segregacją śmieci oraz ukazanie jak w kreatywny sposób można przetworzyć wiele niepotrzebnych surowców.

    Tematyka konkursu nie wykracza poza program nauczania, powiązana jest z propagowaniem obchodów Dnia Ziemi. Skala trudności pytań i zadań pozwala na wzięcie udziału w konkursie chętnym uczniom, wyłonionym w eliminacjach klasowych.

    W poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku odbył się szkolny konkurs ekologiczny pod nazwą Jestem odpowiedzialny za ochronę środowiska, którego organizatorem była pani Jadwiga Olszak. Po otwarciu konkursu nastąpiło uroczyste powitanie uczestników konkursu oraz wybranie komisji oceniającej w skład której weszły panie: Aneta Wojciechowska, Katarzyna Morzyńska, Małgorzata Tracz. Każda z klas reprezentowana była przez trzech uczniów, wyłonionych wcześniej w konkursach klasowych. Pani dyrektor Jadwiga Olszak otworzyła konkurs i czuwała nad właściwym jego przebiegiem. Przebieg konkursu uatrakcyjniany był ekologiczną piosenką „Segregacja” oraz zagadkami ekologicznymi skierowanymi do wszystkich uczniów.

    ZADANIA KONKURSOWE

    Konkurs obejmował 5 kategorii. Każda osoba brała udział we wszystkich kategoriach:

    1.Ekologiczny pokaz mody – w tej kategorii uczniowie zaprezentowali  oryginalny strój z odpadów i materiałów ekologicznych. Był to strój ,,szkolny’’. Każda z osób pokazująca swoją kreację miała za zadanie dowcipnie ją skomentować.

    2.Konkurencja sprawdzająca wiedzę o odpadach oraz umiejętności uczniów (testy):

    • udzielanie odpowiedzi na pytania,
    • układanie zdań z rozsypanek wyrazowych,
    • rozwiązywanie krzyżówek, zagadek i rebusów. 

    3.Praca plastyczna ,,Ekologiczna szkoła’’ (klasy I – VI)

    W tej konkurencji każda osoba biorąca udział w konkursie przygotowała  wcześniej plakat ukazujący konieczność zmiany postawy człowieka względem środowiska, konieczność ochrony przyrody i mądre wykorzystywanie jej zasobów. Format papieru – A-3, technika dowolna.

    4.Piosenka ekologiczna (mogła być wykonana indywidualnie lub przez całą klasy z podkładem muzycznym).

    5.Konkurencje sportowe:

    • rzut zużytą baterią do kosza (1 osoba rzucała 3 baterie, 1 celny -1 punkt),
    • wyścigi odkręcania 3 pustych butelek plastikowych na czas,
    • kręgle ekologiczne. Każda osoba miała jeden rzut plastikową kulą. Jej zadaniem było strącenie 6 pustych butek (1 butelka – 1 punkt).

     

    Każda konkurencja była oceniana skalą od 1 do 5 – punktów przez każdego członka jury, za test można było zdobyć 20 punktów.

    Po ponad dwugodzinnej zabawie jury zaprezentowało wyniki konkursu:

    I miejsce – Olaf Jagodziński, klasa VI – 70 punktów

    II miejsce – Alan Jagodziński, klasa VI – 68,5 punktów

    III miejsce –Nicole Nowakowska, klasa IV – 66 punktów

    Atrakcyjne nagrody – sprzęt elektroniczny, albumy przyrodnicze dla wszystkich uczestników konkursu zostały zakupione dzięki pozyskanym przez dyrektor szkoły środkom od sponsorów – Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz indywidualnych darczyńców.

  • LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO  - zakładka DLA RODZICÓW!!!                              lub kliknij link: https://sppalmierowo.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=13

  • UWAGA!

    W poniedziałek – 24 kwietnia – ubieramy się na zielono – obchodzić będziemy szkolny Dzień Ziemi.

  • WYNIKI I ETAPU VII EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO

      „Jestem odpowiedzialny za ochronę środowiska”

                                                                         

     Zwycięzcy I ETAPU VII EDYCJI  SZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO.

    Lp.

    Imię i Nazwisko

    Klasa

    Punkty uzyskane w I etapie konkursu

    1.

    Wojtek Błochowiak

    Kl. I

    21

    2.

    Oliwia Kośmicka

    Kl.I

    19

    3.

    Rozalia Kubisztal

    Kl.I

    18

    4.

    Julia Kowalska

    Kl.2

    23

    5.

    Agata Orzoł

    Kl.2

    18

    6.

    Nadia Dziadoszek

    Kl.2

    17

    7.

    Dominika Kieca

    Kl.3

    19

    8.

    Laura Guzik

    Kl.3

    18

    9.

    Oskar Budzyński

    Kl.3

    17

    10.

    Julka Kosmatka

    Kl.4

    22,5

    11.

    Nicole Nowakowska

    Kl.4

    19

    12.

    Wiktoria Kowalska

    Kl.4

    19

    13.

    Lena Wadzińska

    Kl.5

    24

    14.

    Dominika Jabkowska

    Kl.5

    22

    15.

    Paweł Kuczyński

    Kl.5

    22

    16.

    Nicole Kuczyńska

    Kl.6

    20,5

    17.

    Alan Jagodziński

    Kl.6

    23,5

    18.

    Olaf Jagodziński

    Kl.6

    17

     

    ETAP FINAŁOWY ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 24 KWIETNIA 2017 roku

    FINAŁOWE ZADANIA KONKURSOWE

    Konkurs obejmuje 5 kategorii. Każda osoba brała udział we wszystkich kategoriach:

    1.Ekologiczny pokaz mody- w tej kategorii uczniowie zaprezentować mają wykonany 1 oryginalny strój  szkolny z odpadów i materiałów ekologicznych. Każda z osób pokazująca swoją kreację ma za zadanie dowcipnie ją skomentować.

    2.Konkurencja sprawdzająca wiedzę o odpadach oraz umiejętności uczniów(testy)(maksymalnie 20 punktów)

    -udzielenie odpowiedzi na pytania,

    -układanie zdań z rozsypanek wyrazowych

    -rozwiązywanie zagadek i rebusów

    -testy

    3.Praca plastyczna ,,Ekologiczna szkoła’’ (klasy I-VI)

    W tej konkurencji każda osoba biorąca udział w konkursie ma przygotować wcześniej plakat ukazujący konieczność zmiany postawy człowieka względem przyrody, konieczność ochrony przyrody i mądre wykorzystywanie jej zasobów. Format papieru – A-3,technika dowolna(inna niż kredki).

    4.Piosenka ekologiczna (może być wykonana indywidualnie lub przez całą klasy z podkładem muzycznym)

    5.Konkurencje sportowe:

    -rzut  zużytą baterią do kosza ( 1 osoba rzuca 3 baterie, 1 celny-1 punkt)

    -wyścigi odkręcania pustych  butelek plastikowych( 1 osoba odkręca 3 butelki na czas)

    -kręgle ekologiczne. Każda osoba dostaje plastikową kulę i ma za zadanie strącenie 5 pustych butelek.(1 butelka-1 punkt).

    Każda konkurencja oceniana skalą od 1 do 5 punktów, łączna  przez każdego z jurorów.

  • KONKURS RECYTATORSKI

    KONKURS RECYTATORSKI

    21 kwietnia o godzinie 1130  w naszej szkole odbył się  Szkolny Konkurs Recytatorski, którego celem było przybliżenie twórczości poetyckiej dla dzieci, rozwijanie aktywności, zainteresowań i zamiłowań czytelniczych,  kształtowanie umiejętności zapamiętywania przez dzieci treści utworów oraz wyłonienie reprezentantów szkoły do konkursu gminnego „Słowo źródłem inspiracji”. Popisy młodych recytatorów oceniało jury w składzie: p. Małgorzata Tracz, p. Katarzyna Morzyńska oraz p. Ewa Mochocka. Przy ocenie brano pod uwagę dobór i pamięciowe opanowanie treści utworu poetyckiego, interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólne wrażenie artystyczne. Do konkursu stanęły dzieci, recytując następujące wiersze:

     

    klasa II

    Agata Orzoł – „Małpa w kąpieli”

    Nadia Dziadoszek – „Inwokacja”

    Julia Kowalska – „Chory kotek”

    Gabrysia Kubiak – „Idzie Grześ”

    Nadia Nowicka – „Samochwała”

    Nadia Budzińska – „Figielek”

    klasa III

    Dominika Kieca – „Fizia”

    Laura Guzik – „Leń”

    Julia Woźniak – „Stół”

    klasa IV

    Amelia Boniek – „Trzeba marzyć”

    Wiktoria Kowalska – „Stefek Burczymucha”

    Julia Kosmatka – „Dzień dobry, panie Andersenie”

    Nikola Nowakowska – „Żyrafa u fotografa”

    Kasia Kłopot – „Samochwała”

    Jaś Szczepański – „Jak dobrze być chłopakiem”

    klasa V

    Weronika Ślipek – „Czekoladki dla sąsiadki”

    Kinga Bartoszek – „Chory komputer”

    W kategorii klas młodszych nie przyznano miejsc, a wyróżnienia. Otrzymały je: Nadia Dziadoszek, Julia Woźniak i Julia Kowalska. W kategorii klas starszych najlepsza była Weronika Ślipek. Drugą lokatę uzyskała Wiktoria Kowalska, trzecią Julia Kosmatka, a czwartą Nicola Nowakowska Wszyscy uczestnicy recytatorskich zmagań z rąk pani dyrektor Jadwigi Olszak i organizatorów, odebrali gratulacje oraz nagrody książkowe.

  • Pamiętamy!

    Pamiętamy!

    Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” we Warszawie.

    W związku z tym 19 kwietnia, jako jedna z 1000 szkół i innych placówek w całej Polsce, czynnie włączyliśmy się w obchody 74. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. To już piąta edycja akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile – niech połączy nas pamięć”. „Pamięć to życie” – przypomina Agnieszka Holland, ambasadorka 5. edycji akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile. W tym roku w promocję akcji włączyli się także: Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza i Maciej Musiał.

    Żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej, który w rocznice powstania w getcie warszawskim dostawał te kwiaty od anonimowej osoby. Sam również 19 kwietnia składał pod Pomnikiem Bohaterów Getta bukiet żółtych kwiatów - często były to właśnie żonkile.

    Aby uczcić pamięć o bohaterach warszawskiego getta we wszystkich starszych klasach odbyły się specjalne lekcje wykorzystujące  materiały dydaktyczne przygotowane przez muzeum „Polin”. Ćwiczenia były oparte na fragmentach historii Hany Gofrit spisanych przez Nami Morgensztern i wydanych pod tytułem “Chciałam wzlecieć jak motyl” przez Yad Vashem. Oprócz tego starsi uczniowie samodzielnie wykonali i wpięli sobie żółtego żonkila.

    Na szkolnym korytarzu p. Milik przygotowała kącik informacyjny z logo akcji, najważniejszymi informacjami i zdjęciami.

    Takie akcje są bardzo ważne, bo jak mówi jedna z jej ambasadorek Anja Rubik: „…jest to bardzo istotna kampania „ku pamięci”. Historia powinna Nas uczyć i chronić przed popełnianiem tych samych błędów. Przypominać o tym jak ważna jest demokracja, wolność, szacunek, równość i różnorodność narodowa, religijna, która wzbogaca nasz Świat”.

  • Niech radosne Alleluja będzie dla Was

    ostoją zwycięskiej miłości

    i niezłomnej wiary.

    Niech pogoda ducha towarzyszy Wam

    w trudzie każdego dnia,

    a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

     

    Dyrektor, Grono Pedagogiczne,

    Pracownicy oraz Uczniowie

    Szkoły Podstawowej im. Orła Białego 

    w Palmierowie

     

    Palmierowo *Wielkanoc 2017

  • Wielkanocne życzenia

              

    2017-04-12

  • Zapisy do Oddziału Przedszkolnego

    Zapisy do Oddziału Przedszkolnego

    Dyrektor, Grono Pedagogiczne

    Szkoły Podstawowej im. Orła Białego

    w Palmierowie

    serdecznie zapraszają: 

    na zapisy dzieci sześcioletnich i pięcioletnich

      do oddziału przedszkolnego,

    w dniu 12.04.2017r. od godz 1130.

     

    Obowiązkiem tym objęte są dzieci z rocznika 2011.

    W oddziale przedszkolnym każde dziecko ma możliwość bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach dedykowanych dla danej grupy wiekowej. Celem tych zajęć jest rozbudzanie dziecięcych zainteresowań i wszechstronny rozwój dzieci umożliwiający odkrywanie drzemiącego w nich potencjału.

    Oferta zajęć obejmuje:

    ·         Język angielski

    ·         Religia

    ·         Zajęcia logopedyczne

    ·         Gimnastyka ogólnorozwojowa

    ·         Z. muzyczne

    ·         Z. plastyczno-techniczne

    ·         Z. twórczego myślenia (polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze)

    ·         Imprezy okolicznościowe

    ·         Zapewniamy kontakt z pedagogiem i logopedą.        

     Karty zgłoszenia dzieci do szkoły oraz oświadczenia rodziców można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły w zakładce

     https://sppalmierowo.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=7

     

    Informujemy również iż, zapisy dzieci czteroletnich odbędą się w dniu 19 kwietnia, w miarę dostępności miejsc, zgodnie z kryteriami rekrutacyjnymi ustalonymi przez Organ Prowadzący.  

    Serdecznie zapraszamy!

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Palmierowie
    Palmierowo 7a,
    E-mail szkoły: sppalmierowo@wp.pl
  • 0525893750

Galeria zdjęć