Nawigacja

 • XVIII Dzień Papieski

  XVIII Dzień Papieski

  W dniu 16 października 2018 r. cała społeczność naszej szkoły obchodziła uroczyście XVIII Dzień Papieski. Tym razem przebiegał on pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa.” Papież tak zatytułował jeden z napisanych przez siebie utworów. Był to wyjątkowo doniosły dzień jeszcze z jednego powodu- 16 października przypadała czterdziesta rocznica wyboru metropolity krakowskiego kardynała Karola Wojtyły na papieża. Uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy VII  pod kierunkiem pani Ewy Mochockiej podkreślała prawdę o tym, że Bóg jest naszym miłosiernym Ojcem, a my przez chrzest staliśmy się dziećmi Bożymi. Jest to jedna z najważniejszych prawd w naszej wierze. Znaczenie i sens tej prawdy ukazali uczniowie prezentując inscenizację pt. „Syn Marnotrawny”, nawiązując do znanej przypowieści z Ewangelii wg św. Łukasza.

 • Sołectwo Palmierowo posadziło Dąb Niepodległości na terenie naszej szkoły. Drzewa dla przyszłych pokoleń!

  Sołectwo Palmierowo posadziło Dąb Niepodległości na terenie naszej szkoły. Drzewa dla przyszłych pokoleń!

  W poniedziałek 15 października, z inicjatywy wojewody kujawsko-pomorskiego oraz dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych pod nazwą „Sadzimy drzewa dla przyszłych pokoleń”, na terenie naszej szkoły posadzono „Dąb Niepodległości”.

  W tym roku obchodzone jest stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji podejmowanych jest wiele inicjatyw, których celem jest uczczenie rocznicy. Przed nami również 100. rocznica Powstania Wielkopolskiego.

  Drzewa posadzone w trakcie akcji będą żywymi pomnikami stulecia współczesnej polskiej państwowości.

  Dąb, którego wsadzenia dokonali: sołtys wsi Palmierowo pani Beata Budzyńska oraz woźny z naszej szkoły pan Leon Płocharczyk, to jeden z 37 dębów przekazanych sołtysom z gminy Kcynia. Zgodnie z zamysłem akcji, dęby mają być posadzone nie tylko w mieście, ale i we wszystkich sołectwach.

  Sołectwo Palmierowo posadziło Dąb Niepodległości na terenie naszej szkoły. Drzewa dla przyszłych pokoleń! - Obrazek 1

  Drzewo już zapuszcza korzenie obok Orła Białego - patrona naszej szkoły!

 • Imieniny Pani Dyrektor

  Imieniny Pani Dyrektor

  Dzisiaj, 15 października, miało miejsce bardzo ważne święto - imieniny naszej Pani Dyrektor. Uczniowie zgromadzili się na korytarzu z samego rana i cała społeczność szkolna zrobiła Pani Dyrektor niespodziankę. Przedszkolaki odśpiewały gromkie "Sto lat", a przewodnicząca  Samorządu Uczniowskiego Nicole Kuczyńska wraz z zastępcą Sebastianem Czyżem w imieniu wszystkich zebranych złożyli życzenia i wręczyli kwiaty.

  Wszystkiego najlepszego Pani Dyrektor!

 • KOCHANI NAUCZYCIELE I WSZYSCY PRACOWNICY SZKOŁY!

  KOCHANI NAUCZYCIELE I WSZYSCY PRACOWNICY SZKOŁY!

  Nauczyciel to przyjaciel, który od najmłodszych lat prowadzi nas za rękę w dorosły świat. Mozolnie pomaga w zdobywaniu wiedzy. Dzięki niemu nieobce są nam tajemnice tego świata. Matematyczne labirynty są do rozwiązania, a zagadkowe wzory czytelne. Nauczyciele wzbogacają nasz język, dbając o prawidłową i piękną polszczyznę. Zaznajamiają nas z pięknem naszej okolicy i naszego kraju. Poznajemy podwaliny naszej historii i kultury. Grono naszych dorosłych kolegów dopiero po latach docenia trud nauczycieli włożony przed laty w ich kształcenie i wychowanie. My powinniśmy już teraz doceniać wartość pracy wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły i starać się jak najwięcej skorzystać z tego, co nam przekazują.

  Z okazji Waszego święta dziękujemy za poświęcenie, czas i cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, za gorące serca i pomocne dłonie.

  UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PALMIEROWIE

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  12 października 2018 r. w Dzień Edukacji Narodowej uczniowie z klasy VI przygotowali uroczystą akademię pod kierunkiem pana Mirosława Grabarskiego. Uczniowie życzyli swoim pedagogom satysfakcji z pełnionej misji oraz zaprezentowali przedstawienie.

  Dyrektor Jadwiga Olszak z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyła wszystkim pracownikom szkoły wyrazy uznania, szacunku i wdzięczności, dziękując za dotychczasową pracę. – „Dzięki państwa wiedzy, umiejętnościom i serdeczności jaką otaczacie uczniów, stają się oni wartościowymi ludźmi, otwartymi na świat i drugiego człowieka”– mówiła. Podczas szkolnej akademii dziękując za codzienny wysiłek wręczyła nauczycielom i pracownikom administracji „słodkie niezbędniki”.

 • Spotkanie z Matką Bożą w kopii Cudownego Obrazu

  Spotkanie z Matką Bożą w kopii Cudownego Obrazu

  10 października  2018 r. o godzinie 945,  w pięknej słonecznej aurze, uczniowie klas   od III do VIII pod opieką swych wychowawców wyruszyli do Kcyni, aby o godzinie 1000 uczestniczyć w specjalnie zorganizowanej dla nich Mszy św. Była ona częścią adoracji kopii Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej dzieci szkół podstawowych w parafii WNMP.

  Przygotowania do tej wyjątkowej chwili, jaką było bez wątpienia Nawiedzenie kopii Cudownego Obrazu z Jasnej Góry, poprzedził tydzień Misji Świętych, w których nasi uczniowie uczestniczyli bardzo licznie.

  Zwieńczeniem przygotowań dzieci  była uroczysta Msza Święta w ich intencji. Wszyscy w skupieniu wysłuchali słów homilii wygłoszonej przez ojca Jana. Przypomniał on zebranym, że Matka Boża jest Matką wszystkich i nikomu nie odmawia pomocy. Zaapelował więc o modlitwę do Niej i wypraszanie łask, które czekają na ludzi.

  Udział w peregrynacji kopii Jasnogórskiego Wizerunku Matki Bożej na zawsze pozostanie w pamięci młodych ludzi i ich wychowawców. Na 24 godziny kcyńska parafia stała się Jasną Górą.

 • Europejski Dzień Języków Obcych

               Rada Europy ogłosiła dzień 26 września Europejskim Dniem Języków Obcych. Celem tej inicjatywy jest ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz wspieranie nauki języków obcych. Postanowiliśmy więc w naszej szkole po raz trzeci uczcić ten dzień.            

              Uczniowie klasy VII w trzech humorystycznych scenkach udowodnili nam, że w dzisiejszych czasach naprawdę warto uczyć się języków obcych. Może nas to uratować w oczekiwaniu na przystanku autobusowym lub podczas rezerwowania pokoju w hotelu oraz pomóc nam poznać kogoś interesującego, np. w siłowni. Uczniowie z klasy VI zaprezentowali nam swoje umiejętności taneczne. Ich występy wzbudziły wiele emocji, zwłaszcza wśród najmłodszych. Następnie Julka Kosmatka przetestowała uczniów naszej szkoły ze znajomości flag, stolic krajów europejskich oraz zwrotów grzecznościowych z różnych języków obcych.

              Na koniec uroczystości uczniowie z klasy IV i V poczęstowali wszystkich przepysznymi muffinami udekorowanymi logo tegorocznego Europejskiego Dnia Języków Obcych.

   

  Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za trud i wysiłek włożony w przygotowanie tej niezwykłej uroczystości!

 • WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU CHŁOPAKA!!!

  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU CHŁOPAKA!!!
 • RADA RODZICÓW

  SZKOŁY PODSTAWOWEJ  IM.ORŁA BIAŁEGO W PALMIEROWIE

  ROK SZKOLNY 2018/2019

   

  PREZYDIUM

  CZYŻ JOANNA  PRZEWODNICZĄCY

  BUDZYŃSKA BEATA – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

  DZIADOSZEK MONIKA  SKARBNIK

  ANETA WOSICKA – SEKRETARZ

  SZCZEPAŃSKA EWELINA – CZŁONEK PREZYDIUM

   

  KOMISJA REWIZYJNA

  TOBYS MONIKA – PRZEWODNICZĄCY

  KATARZYNA BUDZYŃSKA – CZŁONEK KOMISJI

  WOJTYCH DOMINIKA – CZŁONEK KOMISJI

 • SKŁAD ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  SKŁAD ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  Po przeprowadzonych w piątek 28 września wyborach do SU szkolna komisja wyborcza, w skład której weszli uczniowie klasy VIII, ogłosiła

  SKŁAD ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2018/2019

  Prezentuje się on następująco:

   

   

  PRZEWODNICZĄCY – NICOLE KUCZYŃSKA  Z KLASY VIII

  ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO – SEBASTIAN CZYŻ Z KLASY VIII

  SKARBNIK – DOMINIKA JABKOWSKA   Z KLASY VII

  CZŁONKOWIE ZARZĄDU  – PAWEŁ KUCZYŃSKI  Z KLASY VII i SZYMON CZYŻ Z KLASY V

   

  Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 • SPOTKANIE Z POLICJANTEM

  SPOTKANIE Z POLICJANTEM

  Bezpieczeństwo na drodze oraz odpowiedzialność prawna nieletnich za popełniane przez nich czyny oraz demoralizację to tematy zajęć, jakie dla uczniów przeprowadził asp. Bartosz Królczyk.

  W poniedziałek 24 września nasz dzielnicowy asp. Bartosz Królczyk spotkał się z uczniami naszej szkoły, w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły – bezpieczny uczeń”.

  W spotkaniu udział wzięli wszyscy uczniowie szkoły. Policjant przeprowadził zajęcia w każdej klasie.

  Z uczniami z klas I-IV policjant rozmawiał przede wszystkim na temat bezpiecznej drogi do szkoły. Omówione zostały zasady poruszania się po drogach pieszych, przybliżono w jaki sposób na bezpieczeństwo pieszych wpływa wyposażanie się przez nich w elementy odblaskowe. Policjant przestrzegał też przed osobami nieznajomymi. Informował, że w żadnym wypadku nie należy przyjmować od nieznajomych prezentów, czy słodyczy. Nie należy też informować o miejscu zamieszkania oraz swojej sytuacji rodzinnej.

  Uczniowie z klas V – VIII rozmawiali z policjantem na temat tego, w jaki sposób nieletni odpowiadają za popełniane przez siebie czyny karalne. Mundurowy przestrzegał przed łamaniem prawa, informując jednocześnie, jakie konsekwencje sąd może zastosować wobec nieletniego popełniającego czyny karalne czy wykazującego zachowanie demoralizujące.

  SPOTKANIE Z POLICJANTEM - Obrazek 1  SPOTKANIE Z POLICJANTEM - Obrazek 2

  Spotkanie z uczniami zorganizowano w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … przez cały rok szkolny”, która zainicjowana została przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 • SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

  SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

  Już po raz kolejny odbyła się największa ekologiczna akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2018”.

  22-24 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły, podobnie jak w latach poprzednich, przyłączyli się do tej akcjiPod czujnym okiem koordynatora akcji pani Małgorzaty Tracz oraz wychowawców wyruszyli w teren wyposażeni w gumowe rękawice i worki na śmieci. W akcji brali udział uczniowie wszystkich klas. Dzieci wysprzątały teren i najbliższe okolice szkoły, a także drogi wiodące do naszej placówki. Udało się zebrać wiele worków śmieci. Zostały one pozostawione w wyznaczonym miejscu, skąd zabrały je odpowiednie służby.

 • Uwaga!

  Uwaga!

  Kandydaci na Przewodniczącego Samorządu

  Uczniowskiego i pozostałych członków Rady  w roku szkolnym 2018/2019 to:

   

                                                         klasa V

  1.  Dominik Pezacki
  2.  Szymon Czyż
  3.  Albert Domagała

                                                        klasa VI

  1.  Katarzyna Kłopot
  2.  Jan Szczepański
  3.  Amelia Boniek

                                                        klasa VII

  1.  Paweł Kuczyński
  2.  Dominika Jabkowska

                                                        klasa VIII

  1.  Nicole Kuczyńska

  2. Weronika Panasik

  3. Sebastian Czyż

   

           Tajne wybory odbędą się  28 września 2018 roku ( piątek )  o godzinie 10.00 w bibliotece szkolnej. Zostaną one poprzedzone kampanią wyborczą trwającą od poniedziałku 24 września 2018 r. do czwartku 27 września 2018 r. W wyborach mogą brać udział wszyscy uczniowie  naszej szkoły.

           Pamiętajcie, osoba, którą wybierzecie to reprezentant całej społeczności uczniowskiej. Powierzcie tę funkcję kandydatowi godnemu zaufania, pracowitemu, pomysłowemu, komuś, kto jest wzorem dla innych!!!

   

                                                                    Opiekun Samorządu Uczniowskiego

                                                                                           A. Kulczyńska-Milik

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dnia 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

  Tego dnia na przedszkolaków z naszej szkoły czekało wiele atrakcji. Dzieci brały udział w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych i konkursach z balonami.

  Zabawa rozpoczęła się uroczystym powitaniem dzieci oraz odczytaniem przez nauczycielkę listu z życzeniami od Rzecznika Praw Dziecka p. Marka Michalaka. Kolejnym wesołym akcentem były zabawy przy muzyce. Dzieci tańczyły i śpiewały.

  Z okazji święta, przedszkolaków odwiedziła Pani Dyrektor Jadwiga Olszak, która obdarowała przedszkolaków lizakami i życzyła dzieciom uśmiechu i dużo radości.

  Na zakończenie każde dziecko otrzymało odznakę, prezenty oraz dyplom. Było wesoło i kolorowo.

  Wszystkim dzieciom życzymy samych uśmiechów i dużo wrażeń w oddziale przedszkolnym!

 • Pielgrzymka do Kcyni

  Pielgrzymka do Kcyni

  W piątek 14 września  uczniowie klas szóstej, siódmej i ósmej wraz ze swoimi wychowawcami p. Aleksandrą Kulczyńską-Milik, p. Jolantą Reiwer  i p. Mirosławem Grabarskim wyruszyli w pieszą pielgrzymkę do Kcyni, do kościoła poklasztornego pw. WNMP, aby o godzinie 1200 uczestniczyć we mszy św. odpustowej z okazji Święta Podwyższenia Krzyża.

  Wszyscy w skupieniu wysłuchali kazania o sile, mocy i znaczeniu krzyża, o poszanowaniu życia i powołaniu do życia konsekrowanego, rodzinnego. Droga powrotna była już łatwiejsza, ponieważ pielgrzymi do Palmierowa przybyli autobusem szkolnym.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  3 września w naszej szkole zabrzmiał pierwszy po wakacyjnej przerwie dzwonek oznaczający rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Tegoroczna inauguracja miała niezwykle uroczysty charakter. Wzięli w niej udział m.in. dyrektor placówki p. Jadwiga Olszak, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców p. Monika Dziadoszek. sołtys Palmierowa p. Beata Budzyńska, sołtys Głogowińca p. Grzegorz Kowalski, pracownicy, rodzice oraz nauczyciele wraz ze swoimi wychowankami.

  Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego i powitaniu wszystkich zebranych przez prowadzącą panią A. Kulczyńską-Milik, pani dyrektor Jadwiga Olszak w oficjalnym przemówieniu serdecznie wszystkich powitała i złożyła życzenia na nowy rok szkolny. Szczególnie ciepło zaprosiła w szeregi uczniów SP w Palmierowie najmłodsze dzieci oraz uczniów, którzy przybyli  z innych szkół oraz z zagranicy. Ważnym elementem przemówienia były informacje na temat zmian, jakie nastąpiły w czasie przerwy wakacyjnej. Dyrektor szkoły stwierdziła, że ogromnym przedsięwzięciem był całkowity remont sali numer 10 i renowacja placu zabaw. Pani Olszak podziękowała też wszystkim, którzy pomogli przy pracach remontowych. Zwróciła się również do dzieci z prośbą, by doceniły i szanowały efekt pracy i trud ludzi, którzy poświęcają czas na poprawę wizerunku szkoły. Następnie w obecności wszystkich zebranych złożyła serdeczne podziękowania księdzu Maciejowi Kulczyńskiemu – zastępcy dyrektora Caritas diecezji bydgoskiej za umożliwienie i zorganizowanie dzieciom z naszej szkoły pięciodniowej darmowej wycieczki do Warszawy. Wyraziła również swą wdzięczność p. Ewelinie Szymańczak, p. Małgorzacie Tracz, p. Magdalenie Nogowskiej i p. Aleksandrze Kulczyńskiej-Milik za sprawowanie opieki nad dziećmi w czasie pobytu w stolicy. Następnie pani dyrektor poinformowała zebranych że nasza szkoła zajęła I miejsce w organizowanym corocznie przez ZGKiM w Kcyni konkursie „Segregacja to się opłaca”, a klasa II była najlepiej segregującą grupą w gminie. Dlatego uczniowie zostali poproszeni o wystąpienie. Z rąk p. Olszak i koordynatorki konkursu w szkole p. Małgorzaty Tracz otrzymali cenne nagrody rzeczowe.

  Pani dyrektor Jadwiga Olszak serdecznie powitała i przedstawiła zebranym nową nauczycielkę naszej szkoły p. Jolantę Reiwer. Następnie omówiła organizację pracy w nowym roku szkolnym. Szczególną uwagę zwróciła na egzamin ósmoklasisty, który w tym roku szkolnym odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 kwietnia.

   Przybyli goście w krótkich słowach życzyli dzieciom uśmiechu przez cały rok szkolny, ambicji i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, a nauczycielom zadowolenia z pracy.

  Następnie uczniowie wszystkich klas udali się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami, którzy przedstawili im plan zajęć na kolejne 10 miesięcy oraz omówili sprawy organizacyjne. Nie obyło się bez wspomnień oraz pełnych humoru rozmów towarzyskich w wakacyjnej jeszcze atmosferze, bo już jutro, tak na serio, pełną parą: „Witaj, szkoło!”.

 • Niezwykła wycieczka do Warszawy

  Niezwykła wycieczka do Warszawy

  Kiedy dla wielu trwały jeszcze wakacje, pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły, dzięki wsparciu Caritas Diecezji Bydgoskiej i Caritas Polska, w dniach od 26 do 30 sierpnia 2018 r. uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Małgorzata Tracz, Magdalena Nogowska, Ewelina Szymańczak i Aleksandra Kulczyńska-Milik.

  Uczestnicy wyjazdu zakwaterowani byli w trzygwiazdkowym Centrum Charytatywno- Edukacyjnym Caritas Polska – „Centrum Okopowa” przy ulicy Okopowej 55. Mieszkali w luksusowych pokojach z łazienkami, mieli zapewnione całodzienne wyżywienie, wodę i słodkości na czas zwiedzania. Oprócz znanych dzieciom nauczycielek opiekę nad nimi sprawowali również: zastępca dyrektora Caritas Polska ksiądz Marek Dec, przewodniczka po Warszawie Małgorzata Kucharska oraz ks. Maciej Kulczyński zastępca dyrektora Caritas Diecezji Bydgoskiej, który odwiedził uczniów przebywających we Warszawie.

  Każdy dzień zaczynał się mszą świętą, następnie było śniadanie, by po nim zaczynać zwiedzanie Warszawy. Około godziny 15.00 powrót na obiad. Po krótkim odpoczynku wycieczkowicze ruszali dalej poznawać atrakcje stolicy. Po kolacji do ciszy nocnej o 22.00 oglądali filmy, robili zakupy, spacerowali. Byli nawet pieszo na świetlnym pokazie fontann przy Wybrzeżu Gdyńskim.

  W ramach wycieczki dzieci z Palmierowa zwiedziły Stare Powązki, Powązki Wojskowe, Stare Miasto, Trakt Królewski, Łazienki Królewskie, Pałac i Ogrody w Wilanowie, Ogrody Uniwersytetu Warszawskiego, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Fryderyka Chopina. Byli również w kinie na filmie „Książę Czaruś”. Nielada atrakcją była też jazda metrem oraz możliwość zrobienia selfie ze znanym youtuberem.

  To była kolejna wspaniała wyprawa społeczności szkolnej z Palmierowa. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i zachwyceni pięknem naszej ojczyzny.

 • REKRUTACJA DO PROJEKTU WYŻSZA KLASA!

  Od września rusza rekrutacja dla uczniów.

   

  Informujemy, że od września rozpoczyna się rekrutacja uczniów i nauczycieli do projektu „Wyższa klasa! Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów z terenu ORSG Powiatu Nakielskiego”. Rozpoczęcie I naboru przewidziane jest na 10.09.2018 r., a jego zakończenie na 24.09.2018 r.  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie lidera projektu – PTE.

   http://pte.bydgoszcz.pl/projekty/wyzsza-klasa/  )

   

  Informacja_o_naborze.docx   

   Zakres_danych_osobowych_WSPOLNY.docx

   

  Rekrutacja uczestników do projektu prowadzona będzie na terenie szkół objętych projektem. Zgłoszenie do projektu należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w formie papierowej w sekretariatach szkół objętych projektem oraz w biurze projektu (Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy) i w biurach u parterów projektu lub w formie elektronicznej do pobrania ze stron internetowych szkół, lidera i odpowiednich dla danej szkoły partnerów (Powiat Nakielski, Gmina Sadki, Gmina Kcynia, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Anieliny i Łodzia „Żakus").

   

  Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe do pobrania: 

  REGULAMIN_-_WYZSZA_KLASA_.pdf

  Formularz_zgloszeniowy_UCZEN_SP_w_Palmierowie.docx

   

  Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w formie papierowej w sekretariacie szkoły, biurze projektu czy biurze partnera lub elektronicznej w formie skanu (adres mailowy szkół objętych projektem, partnerów, lub biura projektu):

   

  Biuro projektu mieści się w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego – Oddział w Bydgoszczy:

  ul. Długa 34, 85-034 Bydgoszcz

  tel. 52 322 90 67

  mail: biuro@pte.bydgoszcz.pl, www.pte.bydgoszcz.pl

  otwarte w godzinach: 8:00-16:00

   

  Partnerzy projektu (adresy biur):

   

  - Powiat Nakielski

  ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 54, 89-100 Nakło nad Notecią

  tel. 52 386 66 29

  mail: sekretariat@powiat-nakielski.pl, www.powiat-nakielski.pl

  otwarte w godzinach: 07:00-15:00

   

  - Gmina Kcynia

  ul. Rynek 23, 89-240 Kcynia

  tel. 52 589 37 30

  mail: urzad@kcynia.pl, www.kcynia.pl

  otwarte w godzinach: 07:00-15:00, 07:00-16:00 (wtorki), 07:00-14:00 (piątki)

   

   

 • OD WRZEŚNIA RUSZA PROJEKT WYŻSZA KLASA!

   

   

  Od września rusza rekrutacja dla uczniów.

  Nasza szkoła bierze udział w Projekcie „Wyższa klasa! Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów z terenu ORSG Powiatu Nakielskiego”, który jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest realizowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy w partnerstwie z Powiatem Nakielskim, Gminą Sadki, Gminą Kcynia i Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Anieliny i Łodzia „Żakus” w okresie od 01.07.2018 r. do 31.05.2020 r.

  Od września rusza rekrutacja dla uczniów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie lidera projektu – PTE.

   http://pte.bydgoszcz.pl/projekty/wyzsza-klasa/  

   

  W ramach projektu środki unijne zostaną wykorzystane na działalność wychowawczo-dydaktyczną. Wsparciem zostanie objętych 20 uczniów.

  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze na najwyższym poziomie

  Projekt Wyższa klasa! skupia się na rozwijaniu tzw. kompetencji kluczowych uczniów, czyli m. in. z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych. Podopieczni naszej szkoły ze szczególnymi potrzebami oraz trudnościami edukacyjnymi otrzymają wsparcie w postaci zajęć dydaktyczno-wyrównawczych właśnie z matematyki.

  Wartość projektu: 1 377 870,00 PLN, w tym wkład Funduszy Europejskich 1 308 976,50 PLN

 • INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  IM.ORŁA BIAŁEGO W PALMIEROWIE

  ODBĘDZIE SIĘ

  3 WRZEŚNIA 2018 ROKU O GODZINIE 8.30

   

  ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU – w dniu 03.09.2018 roku

  PRZYWÓZ DZIECI DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  IM. ORŁA BIAŁEGO W PAMIEROWIE

  740 – Włodzimierzewo

  745 – Żurawia

  750 – Palmierowo

  800 – Miaskowo

  805 – Grocholin

  815 – Głogowiniec

  820 – Palmierowo

  ODWÓZ ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  IM. ORŁA BIAŁEGO W PAMIEROWIE

  930 – Głogowiniec, Grocholin, Miaskowo

  950 – Żurawia, Włodzimierzewo

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Palmierowie
  Palmierowo 7a
  89-240 Kcynia
 • 0525893750

Galeria zdjęć