Nasz PATRON

Wybraliśmy PATRONA

Informujemy wszystkich zainteresowanych, iż zgodnie z procedurą, 23 maja 2013 r. odbyły się ostateczne wybory patrona naszej szkoły. Przypominamy, że głosowaliśmy na jednego spośród 6 kandydatów.

Miło nam zakomunikować, iż wolą uczniów, rodziców, mieszkańców i pracowników nasza placówka będzie nosiła imię Orła Białego, którego kandydatura otrzymała 87 głosów.

Pozostałe głosy przypadły  następująco:

Miłośników Sportu – 33,

Przyjaciół Dzieci – 25,

Jana Pawła II – 15,

Mikołaja Kopernika – 4 i Jana Brzechwy – 3.

Głosy liczyła komisja składająca się z uczniów klasy VI, z przewodniczącym SU Albertem Piechowiakiem na czele i pod opieką p. A. Kulczyńskiej-Milik.